Sevgilinizin ciddi ağız kokusu yüzünden öpüşmekten kaçınır mıydınız?

sevgilinizin ağız kokusu yüzünden sıkıntı yaşadınız mı, sevginizde, sevişmenizde öpüşmenizde soğukluk oluştu mu?

ya da ona bunu nasıl yansıtırdınız?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir problem yaşamadım ama sigara kullandığım için herhangi birine rahatsızlık vermekten çok çekinirim,çünkü bende sevmiyorum,o yüzden sürekli yanımda naneli sakız,şeker vb. taşıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Genelde ya sigaradan yada çürük dişten kaynaklanan sebepler ile çok kötü kokular oluşabiliyor .

Sİgarayı azaltmasını yada acilen diş doktoruna görünmesini tavsiye ederim .

1|0
    0|0
  • Pratik olun yanınızda sakız taşıyın, sürekli çiğneyin kendisine de teklif edin.

Ayrıca dişçi randevusu alın, kendisiyle gidin, şaka ile karışık abartmadan dişçiden korkuyor musun ikilemi yaparak kendisini muayene ettirin. Ağız kokuları diş ve diş eti hastalıklarından kaynaklı olabilir.

Bir de beslenme ve diş fırçalama da önemlidir.

0|1
    0|0
  • ağız kokusu bırkatım öpüşmeyi, ayrılık sebebidir bile.

0|0
    0|0
  • valla bi kere olmuştu, hemen ülker sütlü çikolata alıp bir parça onun ağzına koydum, bir parça da kendi ağzıma ve kaldığım yerden devam ettim. :) ;)

0|0
    0|0
  • Öyle bişi yaşamadım..ama Sabahları kahvaltı yapmadığından ağzı kokan , huri misali bir kızın teklifini geri çevirmiştim usulünce...

0|0
    0|0
  • hastalıksa veya değilse bilemem ama tedavi ettirmenin yolunu aratır söyler mutlaka yaptırırdım.

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum ama ben kaçmak yerine çözüm arardım.

0|0
    0|0
  • bizim işyerinde şefin ki kokuyo bazen, ara sıra bişe atıştırsa olmaz belki de hatta ağız kokusu değil mide kokusu, mesala adana da böyle bir dert yok, orda herkes sarımsak soğan yediği için herkes kokuyo,

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey yaşamadım.Bakımlı kızlardan hoşlanırım:) Yaşasam; öpmek değil yakın temas bile yaşayamazdım sanırım.

0|0
    0|0
  • çok fena bir durum..

aşktan önce ise yani tam bir ilişki içinde değilsem çıkmam yada ayrılırım ancak sevip aşık olduktan sonra madem bir ağız kokusu var düzeltme ve tedavi yollarını araştırırım fakat ten...kokusu bakın işte bu çok önemli..

0|0
    0|0
  • valla önemli tabii.hele sigara içiyorsa zor...

0|0
    0|0
  • biraz hoşgörü...herkes kokar belli bi vakit!çeşitli numaralarla bu çözülür

0|0
    0|0
  • Ben bu nedenle kız arkadaşımdan ayrılmıştım

0|0
    0|0
  • zor durum dayanamam

0|0
    0|0
  • Ne koktuğuna bağlı sarımsak falansa o koku çıkmadan bırak öpüşmeyi yanınada yaklaşamam.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmadı. Dişlerine biraz daha dikkat etmesiyle çözülüyor sorun

0|0
    0|0
  • karsı taraf bunu dusunmelı ben her zaman vivident atarım karsı tarafı dusunurum oda benı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabi..Çok sevdiğim normal bir arkadaşım bile kulağıma yaklaşıp fısıldarken bile ağzı koktuğun da yaklaşmak istemiyorum burnumu kapatmaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç böyle bir durumla karşılaşmadım fakat başıma gelse idi kalbini kırmadan açıkca söylerdim

0|0
    0|0
  • Hic bir zaman sorun olmadi sadece ara sira asiri sigara kokuyor, ilk baslarda pek hoslanmiyordum, ama simdi o kokuya alistim ya kokuyu hissetmiyorum bile.

0|0
    0|0
  • ya cok kotu bi durum tabi ama kalkipta adama senin agzin kokuyor denmezki

baska bi yorunu bulmak lazim, once neden kokuyor bir cok sebebi ola bilir, sigar kullaniyorsa, curuk disleri varsa, yada midesinde bi sorun varsa o da koku yapar...sigara kullaniyorsa sigara icme kokusunu sevmiyorum diye bilirsin, disleriyse her ay doktora gitmesini gerektigini hep soylersen anlayacaktir.,(heralde).yada midesinde bi sorun ola bilir, mideden gelen kokuysa mideyi tedavi etmek lazim...

0|0
    0|0
  • Olmadı.. arada herkezın ağzı kokar. Hele sabahlar uyanınca :(

Süreklı kokuyorsa o ayrı bi durum.

0|0
    0|0
  • derdini söylemeyen derman bulamaz söliceksin ayıp olmaz yani çantanda da her zaman kokulusakızların olsun wivident veya big buble first gibi :D bi tane sen at bi tane o mesele kalmaz

0|0
    0|0
  • direk soylerim git disini fircala yada biseyler yap diye kacmam yani

0|0
    0|0
  • ben dırekt adamdan kaçardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...