Arkadaş kadınların gerçekten psikolojik sorunları var olmaz bu kadar sürekli her gün ilgi istiyorlar

Arkadaş kadınların gerçekten psikolojik sorunları var olmaz bu kadar sürekli her gün ilgi istiyorlar şımartılmak istiyorlar egoları hep okşanacak pohpohlanacak hep güzelsin diyeceksin bu bir psikolojik problemdir erkeklerde hiç böyle birşey ne gördüm ne duydum nasıl bir saplantıdır anlamadım ?

Güncellemeler:
ilgi iyidir evet katılıyıorum ama sürekli aynı şidete bekleniyor azalma olmaya başladımı ne oldu sıkıldınmı benden artık sevmiyormusun devamında gelen psikolojik travmalar yumurtası gelmiş tavuk gibi bir panik havası başlıyor :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• aynı ben ya :D

3|0
    0|0
  • Sevildiğimi hissetmek isterim ama her dakika ilgi de beni boğar. Ortası iyidir :)

0|0
    0|0
  • genelleme yapma lütfen

0|0
    0|0
  • Her gün her an ilgi istemiyoruz. Gün boyu aramayıp sormayıp zahmet edip aklına getirmeyip sonra da bize suç bulmayın.

0|0
    0|0
  • Ben ilgi istemiyorum. Her kadın aynı değil. Genellemeler yanlış.

Sana öyleleri denk gelmiştir. Ama tabi çoğu kadında hep ilgi ister, trip atar vs. Şansına artık.

0|0
    0|0
  • öyle iste.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Seviyorsan sevdiğine ilgini alakanı gösterceksin

karşılıksız olması lazım herşey

sen kadına ilgi gösteriyorsan o sana gerekli olanı göstermiyorsa

insan ister istemez bıkıyor bunalıyor

0|0
    0|0
  • kadınlar yaratılış gereği hassas narin insnalar olduğu için bunlar normal diyorum haa bazen suyunu çıkarıyorlar o açıdan teessüf ederiz yani kızlar :D

0|0
    0|0
  • aynen ya ondan sonra vay efendim 4 senedir sevgiliydik niye beni terketti ulan 4 sene iyi dayanmış bile adam.

0|0
    1|0
  • kendilerini prenses sanıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...