Evden çıkmaya üşeniyorum arkadaşlar

bir haftadır eczaneye gitmeli ve bide kontör almalıyım ama bir haftadır bakkala bile gitmiyorum arkadaşlar dışarı çıkmaya yürümeye üşeniyorum çok fazla. arkadaşlarım çağırıncada gitmeye üşeniyorum :( 80 yaşında ninelere benden daha aktif. +bide zaten asosyalim insanlarla konuşamıyorum bu yüzdende dışarı çıkmıyor olabilirim tabi. öyle işte içimi döktüm napıyım tassiyeniz varmı

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• selam arkadaşım sende tükenmişlik sendromu olabilir muhtemelen zaten dışarı dünyadan soyutlayanlar kendilerini bir çıkmazda bulurlar zamanla psikolojileride bozulur bence kendin aşamıyorsan bir psikologtan yardım sana arkadaş gibi yaklaşacak ve tavsiyeleri olacaktır birazda gayretinle aşabilirsin hayat güzel bir kez gelir insanoğlu mutlu kal

0|0
    0|0
  • halk eğitime git ve herhangi bi kursa yazıl. Bi etkinliğe git veya, eve kapanma insan bi zaman sonra ben manyak mıyım triplerine giriyor :) Gerçi havalar çok soğuk benimde dışarı çıkasım yok,ama 1 haftadır evde olman çok yalnış çık biraz hava al, kendine bi aktivite bul hem biraz açılırsın asosyalliğini üzerinden atabilirsin belki :)

0|0
    0|0
  • Agorafobi olabilir. Psikolağa veya öğrenciysen okulunun Rehberliğine gidebilirsin. Eğer dışarı çıkmaman korku değil üşengeçlik ise bu depresyondur. Gene gideceğin yer aynı..

Dans, plates, yoga insanlarla ortak yapman gereken birşeyler bul kendine.

0|0
    0|0
    • hepside olabilir valla..

• Mühendislik mi okuyorsun, çok az kızmı var sınıfta ?

• hayır karma

• Önce güzel bir duş al iyice kurulan ,normal şekilde giyin hafif süslen ,en önemli kısım > > mp3 player'i kulağına tak işlek yerlerde güzel hareketli müzikleri dinleyerek dolaş, sonra gel söyle :)

0|0
    0|0
  • anlat rahatla

0|0
    0|0
  • bende öyleyim bazen benimde oyle asosyalik can sıkıcı konustukca aöılıyor ama burası cok kucuk ve konuscak insanda bulamıyorsun insanca

0|0
    0|0
  • bence çıkmaya zorla kendini .yani giy ayakkabını çık dışarı. dıaşrdakilerin senden fazla bir tarafları yo kya da senin eksik bi tarafın yok. bunları düşünme çık yürü emin ol k iseveceksin...

0|0
    0|0
  • hava soguk evde otur boşver bi duşa gir sıcacık suyun altına bornoz havlu sarıl sıcak oda da bı de sıcak çikolata iç oooooooooh

benim daha çok ihtiyacım var sanki :)

0|0
    0|0
    • of evet ya eczane çok uzakta zaten yarım saat yürücem :( kontörüde netten alırım

• kızın uyuşuğu hiç çekilmiyo yaşadım anladım..

0|0
    0|0
  • Bilgisayar seni eve bağlıyor olabilir, biraz internetten uzak dur. Canın sıkılacaktır muhtemelen, ondan sonra çıkarsın dısarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende öyle bir dönemdeyım şükür spor yapıyorum da hareket oluyor bıraz onun dısında sureklı bılgısayar basındayım

0|0
    0|0
  • Güzelce duş al, kaşını gözünü saçını düzelt. Şöyle güzel kıyafetlerini giyip uzun süredir görmediğin bir arkadaşını ziyaret et, dışarı çıkınca enerjik olacaksın.

0|1
    0|0
  • evde durma okul yoksada bir işe gir, evde insan tembelleşiyor zamanla insanlarla iletişiminde gelişir hem..

0|0
    0|0
  • Evde oturmaya devam et ozaman. Soğuk zaten hava.

0|0
    0|0
Yükleniyor...