Sizce bu vücuttan adam olur mu?(fotoğraflı)?

Daha yeni başladım sayılır. Yağ oranım fazla, kardiyoya ihtiyacım var ama henüz başlamadım desem yalan olmaz. Sizce bu vücudun geleceği nasıl? :D Bir şeyler olur mu?

Sizce bu vücuttan adam olur mu?(fotoğraflı)?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence fena değil olur yani

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• omuzların çok dar yav

0|0
    0|0
    • Aslında akranlarıma göre daha iyidir vücudum ama haklısın da bir yandan. Bakalım belki çalışınca değişir biraz. Teşekkürler yorum için :)

• olabilir onu çok takma kolları daha fazla çalışırısn fark kapanır

• inşallah. teşekkürler

• sporla halledilir

0|0
    0|0
    • Elbette sporla, sağlıklı bir şekilde halletmeye çalışacağız ama sonuçta her vücut aynı değil. Kimi iyi gelişir, kimi durgun kalır. Bu yüzden sordum.

• olur neden olmasın

• Teşekkürler.

• Olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her vücuttan olur ama bu iş sabır işi çok zorlu ve uzun bir süreç

0|0
    0|0
    • Tabi ki öyle. Ben sadece her vücut aynı olmadığı için, benim vücut yapım gelişmeye ne kadar uygun acaba diye sormak istedim. Teşekkürler.

• Mezomorf olarak doğan var mıdır bilmiyorum zaten :D Teşekkürler hocam. Yaza kadar böyle çalışıp, yazın programı değiştirmeyi düşünüyorum ya da ilkbaharda.

• yeni başlayanlara parça program veriyorlar ondan uzak dur o program ileri düzeyler için en çok yapılan hata bu olduğu için söyledim :) iyi çalışmalar :)

• mal eyi

0|0
    0|0
  • Bence bu vücuttan adam olur

0|0
    0|1
  • olur olur benden olduysa herkesten olur

0|0
    0|0
  • Eğer bırakmaz ve spora devam edersen 6-7 ay içinde gözle görülür bir şekilde değişimin söz konusu olduğunu görürsün kardeşim. Yemek yemekten korkma, uyku düzenin iyiyse kaslar yeterince dinlenirse beklentininde fazlası olacağını garanti ediyorum.

0|0
    0|0
    • Eyvallah hocam çok sağolun. Izniniz olursa size birkaç şey danışabilir miyim?

• Yurtta kaldığım için her zaman istediğimi yiyemiyorum ama bakalım. Teşekkürler tekrardan.

• mısır gevreği vb ürünlerde hem kalori hemde protein oranı iyi, ayrıca light dardanel ton'larda bu konuda işini görecektir.

• Azimli disiplinli olursan başarı kendiliğinden geliyor

0|0
    0|0
    • Sabahları sırf bunun için erken kalkmamın ve her an beslenme programına uymaya çalışmamın meyvesini alırım inşallah.

• Beş para etmez

0|0
    0|0
    • Eyvallah. Peki, var mı bir öneriniz? Madem öyle dediniz, faydalanalım tecrübelerinizden.

• Hayvan gibi ye hayvan gibi çalış

Yükleniyor...