Sevgilinizin yada eşinizin sizin için yaptığı en büyük çılgınlık neydi ?

Benimkine pek çılgınlık denemez ama örnek olsun diye anlatıyım. Eski sevgilimin doğum gününü unutunca kendimi affettirmek için evi ile iş yeri arasındaki tüm yolu o sabah sevdiği çiçeklerle süslemiştim. Kapısının önünden iş yerindeki masasına kadar. 100m tüm kaldırımlar... Kız beni affetmedi, aynı evde kaldığı arkadaşlarından öğrendiğim kadarıyla önceki akşam gün boyu hazırlık yapmış aramamı beklemiş aramayıncada sabaha kadar ağlamış.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben tatildeydim didim de,akşam telefonda konuştuk o zamanlar daha sevgili olma aşamasındaydık.. biraz naz yapıyordum açıkcası... telefonda yarın konsere gideceğim keşke sende olsaydın dedim...8 saatlik mesafe gelme ihtimali yoktu üstelik işe gidecekti... amaaaa...sabah uyandığımda odamın kapısının önünde elinde çiçekle beni bekliyordu :=)) sonuç 4 yıl birliktelik,14 aydırda evliyiz :=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O kadar çılgındı ki hiç birşey yapmazdı ayıyıdı kısaca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Abisi için beğendiğimiz doğum günü hediyesinin benim için olduğunu öğrenince dumur olmuştum. Halbuki ne sıkıntılar çektik abisi öğrenmesin diye. Kızlar çok fenasınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...