Futbol oynuyorum bacaklarımı ne ile alabilirim?

Ben futbol oynuyorum . Bacaklarımı almak istiyorum . Ne ile alabilirim

Tüy dökücü krem ve jilet hariç

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• ağda kullanacan o zaman

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• top mu oynican topmu olcan ?

kari gibi one öyle

sakin yapma bence :D

3|4
    1|2
  • Bacaklarda ki kılların alınması futbolcunun bacak kaslarını geliştiriyor kızlar bunun toplukla ne ilgisi var :D

0|3
    1|0
  • Sen weet hazr agda kullanabilirsin de su futbol oynamakla bacak almayi kafalarnda birlestiremeyen arkadaslar bildigim kadariyla bacaklari guclendiriyormus

0|0
    0|0
  • vur ağdayı.

1|1
    0|0
    • hazır ağda bantları var weet in onlarla al en rahatı ve temizi o. makine daha uzun sürer, normal ağda da pislik oluyor.

• makine iile al

1|0
    0|0
  • makina kullanma batık yapar

0|0
    0|0
  • permatikle alsana

1|1
    0|1
  • sir agda kullan o zaman,tövbeestagfurullah!

2|4
    0|0
  • Futbol oynamayla bacak kıllarını alma ne alaka?Bacaklarında kıl olunca topa vuramıyormusun? Çok yanlış birşey bu bence.Düşünme bile...

2|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Ağdayla al o zaman

2|2
    0|0
  • erkek adam kıllı olur bence alma..

2|2
    0|0
  • buradaki kızlar tam zırcahil hiç duymadınız mı futbol ya da sporla uğraşanların epilasyon yaptırdığını.gösterin bir tane bacakları kıllı futbolcu.kıl performansı etkiliyor.

0|2
    1|0
  • sporcu arkadaşlar makina ile alıyordu

0|0
    0|0
  • makinesi var sir ağdayı alıyorsun makinede eritip spatula ile sürüyorsun bir süre sonra kuruyor kuruyunca hızlı bir şekilde çekiyorsun.. bazen aynı bölgeye birkaç defa yapman gerekebilir.. ama iyi bir yöntemdir.. hadi kolay gelsin..

0|0
    0|0
  • Çok sık değilse trimmer kullan (vücut tüyü kırpan zımbırtılar), hem işini görür hem de parlak parlak dolaşmazsın.

0|0
    0|0
  • Rowenta nın kıl alıcı aletiyle al veya ağda yap

0|0
    0|0
  • tüy dökücüyle

0|0
    0|0
  • traş makinası iyidir

0|0
    0|0
  • tüy dökücü krem