Bana spor ve beslenme programı yapmama yardım edebilecek biri varmı?

Günaydıın :) üç ay içinde 15(!) kilo vermeliyim halimden hiç memnun değilim. Tabiki bunu sadece yememekle elde edemicem biliyorum. Spor salonunda fat burner kursu hariç başka ne yapmalıyım bunlarda ve beslenmede bana yardımcı olabilecek kimse varmı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Standart şeyleri devamli yap verirsin. Sekeri ve unlu mamulleri kes. Mide problemin yoksa sabah kalkinca iliksu ve limon karidimi 1 bakdak su iç. Alsam yatmadan once yoģurt zencefil ve limonla bir kase kür yapip ye. Ara öģun yap ama abanma yoğurt ve tahil agirlikli olsun. Leblebi ve kuru üzüm ü anlik isteklerini azaltmak icin kullan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 2 ayda 30 kilo vermiş birisi olarak, en başta yapman gerekenin ne olduğunu sen de biliyorsun :)

- Şeker Yok!
    - Karbonhidrat Yok!
    - Ekmek Yok!
    - Boş Oturmak Yok!

Kendini motive edebilmek için YouTube'den motivasyon videolarını izlemeni ve her gün kendini, vücudunun fotoğrafını çekmeni öneriyorum. Her hafta bir değişiklik oldukça iyice motivasyonun artacak ve daha da hırslanacaksın.

Diyet programına gerek yok yukarıdaki uzak durman gerekenleri aklına kazıdıktan sonra her öğününde miğdenin 3/1 i kadar tok kalk. Diyetisyenlere falan gerek yok sen kendinin doktorusun sonuçta.

Diyet programları hikaye o yüzden :)

Günde en az 2 litre su içmeye de özen göster, 1.5 litrelik pet şişeye bir adet limonu parça parça doğra ve azıcık karbonat at içine ki vücudun yağ yakımını sağlasın. Şekersiz ve süt tozsuz kahve içimini de unutma ama nescafe falan hikaye gerçek kahve bulman gerek benim önerim filtre kahve.

Şüphesiz ki bu hayattaki en kolay şey kilo almak ve aldığının fazlasını vermek tabiki bunu gözünde büyütmeyenler ve inanlar için...

Sana yardımcı olabileceğim bir konu varsa lütfen çekinme, senin yolundan ben çok zor bir şekilde geçtim.

1|0
    0|0
    • Kahve çay gibi şeyler içmiyorum ama süte çok bağlıyım. Tuhaf evet ama günde rahat bir litre sütü içerim bir bardak süt içsem olmazmı?

• Marketten almış olduğunuz sütler size bir şey kazandırmaz. Elinizde market sütü varsa ve çok seviyorsanız Light içebilirsiniz tabi ki. Süt yağ yakımını desteklediği gibi spor yapman halinde vücudunun şekillenmesinde de sana yardımcı olur :)

Günde iki litre su içmeye bak, ben de içemiyorum mesala su o sebeple ingiliz karnonatı ve limon ile doldurup içiyorum pekte keyif alıyorum.

Spordan önce ve sonra sütsüz ve şekersiz kahve içmen yağ yakımını arttıracaktır içmeyebilirsin de.

En çok zayıflatan spor Spinning di bu arada beni, onu da bir araştır istersen :)

• Diyetisyenim isterseniz size özel beslenme programı hazırlayabilirim

0|0
    0|0
  • Etden ve ekmekden başka bol bol sebze ve meyve tüketmelisin

0|0
    0|0
    • Et yemimmi yani?

• Yani benim bildiğim kadarıyla massa yapmak için bol et tüketmek gerekir sen yağ yakmak istiyorsan süt peynir sebze meyve gibi şeyler tüketmelisin

• özel diyet yapma. normalde ne yiyosan miktarı azalt sadece. bide sofraya oturmadan önce su iç.
    sabah akşam kefir iç

0|0
    0|0
  • Sayılarak takılmazsan ben onu yapmamam bunu yapmama ben onu yemem demezsen ben yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • şok diyeti duymadın sanırım?

0|0
    0|0
  • görüş istersen yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • @chaelle sana yardımcı olabılır

0|0
    0|0
  • Ben 15 günde 5 kilo verdim aslında çok basit ama içinden gelmesi lazım

0|0
    0|0
  • En çok bölge olarak neresi daha kilolu gösteriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herbalife ın dengeli kilo verme ürünlerini tavsiye ederim ben kullandım 3 ayda 12 kilo verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...