Hiç tanımadığınız bir erkek size çiçek verirse ne yaparsınız?

Kadınlara özel: hiç tanımadığınız bir erkek size çiçek verirse ne yaparsınız?

• Sebebini sorarım
    37% (140)22% (48)31% (188)Oy Ver
  • Konuşmam, sadece gülümserim ve çiçeği alırım
    23% (85)20% (44)22% (129)Oy Ver
  • Kibarca reddederim
    24% (90)16% (35)21% (125)Oy Ver
  • Terslerim, çiçeği almam
    11% (41)13% (29)12% (70)Oy Ver
  • Ve Diğerler Tepkiler ...
    5% (20)29% (65)14% (85)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
169|65

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 168

• yalarım direkt. böyle adamları kaçırmamak lazım.

2|12
    1|3
  • A seçtim ama ilişkim varsa C olabilir çünki benim bir sevdiğim varsa başka insanlardan çiçek almak doğru değil diye düşünüyorum ama geçmişte birisi verdi ve kaçtı :) ve bir seferindedebir genc çiçek satıcısı yurt dışında bana yoldan geçerken bir gül vermişti, parasını vermek istedim gülüşünle borcunu ödedin demişti.Aldım ama utandım.

1|3
    0|0
  • alabilme ihtimalim var :D ara ara bunu ben de düşünürüm :O hatta 14 şubatta çok dolandım kalabalıkta ama yok o çiçek gelmedi :(

1|8
    0|0
  • Alırım ve teşekkür ederim.Başka ne yapılabilir ki zaten? :)

1|4
    0|0
  • başıma geldi tuhaf bi şekilde :) bi gül kopartıp geldi yanıma tanımadığım bi insandı, bnde dalmışım önüme baka baka yürüyordum. gülü uzattı, baktım yüzüne güdüm almadım geçtim yanından tekrar arkamdan geldi yanıma uzattı gülü bnde güldüm gülü alıp yine arkamı dönüp yürüdüm gittim :P bi daha görmedim hiç :) hiç knşmadık saçma bi olay :P ama bnce biraz daha ısrar olsaydı hoşuma gitmişti tipte iyidi naz yapmayaydım keşke :D :):):)

1|6
    0|0
    • Nazından pişman olan bir bayan!

Allah'ım dualarımı kabul etti, bana bu günleri de gösterdi sonunda.

Çok şükür :)

• ahuha :D

• Çiçeği veren çıksında gerisini o zaman düşünürüz :))

2|8
    0|0
  • sapik oldugu belliyse almam ama normal biriyse gülümserim, kabul ederim sevinirim yani. ama tabiki sebebinide sorarim

0|3
    0|0
  • Kullandığım parfüm İmpulse değil,o halde neden bana çiçek veriyorsunuz diye sorarım. :D

3|4
    0|1
  • kabul ederim. feci g*tüm kalkar ama baştan söyleyeyim.

2|8
    0|0
  • yüzüne şaşırarak bakar neden ben ? derim açıklaması mantıklı gelirse alır teşekkür eder giderim

0|2
    0|0
  • Teşekkür eder , sebebini sorarım ...

0|7
    0|1
  • Bir kere arabada istanbul trafiğinde yanımda arkadaşla ilerlemeye çalışıyorduk bir adam geldi pencereyi açtım bana çiçek verdi aldım teşekkürler dedim parasını istedi.. Ondan kibarca reddederim :D:D:D:D:D

0|5
    0|0
  • tepkimi bilmiorumda acaip şımarırım

1|4
    0|0
  • Barzo tipli değilse, zararsızsa alırım ve teşekkür ederim.

3|4
    0|0
  • ilk önce bir şaşırırım sonra alırım ama yani utancımdan birşey soramam sonra sorarım yada o bana açıcak

0|1
    0|0
  • Çiçeği görünce şaşaırırım almadan nedenini sorarım...

0|1
    0|0
  • Daha önce başıma gelmişti böyle bir olay

Ağlayarak eve giderken akli dengesi çok yerinde olmayan bir adam beni durdurup çiçek vermişti çiçeği elime verdikten sonra koşarak uzaklaşmıştı.

Kötü bir günün ardından benim yüzümde şaşkın bir gülümsemeye sebep olan o adamı bir daha hiç görmedim :(

0|3
    0|0
  • alır kaçarım

1|4
    0|0
  • Çiçeği alırım karşımdaki her kmse o kadar çiçek almış getirmiş almazsam ayıp olur ama sebebını sorarım mutlu da olurum keske öyle bişey olsa be.

0|3
    0|0
  • d şıkkı kezban şıkkı olmalı

1|4
    0|0
  • Kibarca reddederim.

Anketin sonucu olan A şıkkı çok mantıksız

Sebebini neden soruyim ki adam hoşlanıyor ki veriyor durduk yere vercek değil..

1|3
    2|1
  • daha önce oldu bu :) bi çicekçiye girdm 2 kişi oturuyodu biri kalktı eline bi gül aldı elimden tuttu şiir okudu :D noluyo ya dedm şiiri okudu bitti bnde teşekkr ettim çiçeğide para almadan vernce tekrr teşekkr ettim çıktm ama çok şaşrmıştm :)

0|3
    1|0
  • Çiçeği yerim.

1|5
    1|0
  • ben almıştım güldüm giti:)devamı yoktu:)

0|3
    0|0
  • sevgilim yoksa :D etkilenirim :D:D:

3|3
    0|0
  • Hic tanimadigim biri oldugundan once etrafi biraz kolaçan eder ufaktan ufaktan kacardim,tecavuzcu mudur nedir?

0|5
    1|1
  • duruma göre değişir. belki teşekkür eder alırım belki kafasında parçalarım. benim o anki ruh halim ve karşımdakinin yaklaşım biçimi etki eder

1|3
    0|0
  • Başıma geldi bu.Sahilde oturuyodum 'Afedersiniz bu çiçekleri kabul eder misiniz?'dedi.Çok güzel papatyalardı.Gülümseyip teşekkür ettim sonra gittim.Adamı da bi daha görmedim ama gün içinde hatırlayıp gülümsememe neden olmuştu bu olay:)

1|1
    0|0
  • Tesekkur eder, gulumser ve cicegi alirim ;) ozellikle 8 martsa bu cok normal. bnde 8 marta 11 gul alip 11 ayri nineye veririm

1|3
    0|0
  • once sorardım sanırım sebebını. ama kabul etmezdım cıcegı. anca kocam bana cıcek verebılır:)))

0|4
    0|0
  • Kızlar Devam
    138

Erkekler Ne Diyor 65

• Merhum Kemal Sunal'ın ' YAKIŞIKLI' filminden bir sahne geldi aklıma iyi güldüm ama :) Filmde Kemal Sunal, yolda giderken, burnuna arap sabunu kokusu gelince, sokakta çiçekçiden aşırdığı çiçeği kapıp kokunun geldiği kadına gidiyor ve çiçeği veriyordu. Kadın Kemal Sunalı tanımasa da çiçeği alıyor, teşekkür ediyordu. Sonra Kemal Sunal ne güzel kokuyorsun, arap sabunu mu diyince çiçeği kafasına yiyordu :D hep aynı şey...

0|1
    0|0
  • terslerim çiçieği almam hacı . erkek niye bana çiçek versin lan :D

2|2
    0|0
  • kaptan peki tanıdığınız bi arkadaşınız çiçek verirse nasıl karşılarlar diye günceller misin soruyu :)

1|2
    0|0
  • Bunların Hiç Birisi Çiçeği Almaz Ya Bizim Toplum Biraz Kezban :)

Avrupa da Yaşamıyoruz Yani :)

1|1
    0|0
  • çiçek almazdım o parayı iddaa'ya basardım zaten red ediyor kezbanlar banane ya :D

1|3
    0|0
  • Ne kadar görgüsüs bir toplumdayız görüyonuzmu ya insan nezaketen o çiçeği alır. bide erkeklere öküz diyolar siz öküzün daniskasısınız be. sonra erkekler neden rus kızlarını sevıyor onlar hiç olmassa hoşlanmasa bıle nezaketin ne olduğunu biliyolar.

1|1
    0|0
  • Bana verirse pataklarım. Bizim kızlara verilirse çantayla vururlar ( bence haklılarda , çünkü çiçeği kabul ederse , veren kişi " Hayır " kelimesini anlamayabiliyor )

0|0
    0|0
  • anketi merak ettim ben.Bakalım bakalım ne demiş kızlar.

0|1
    0|0
  • üff git bşmdn be sapık .s .s

1|2
    0|1
  • kadinlara özeli okumadimm !

bana bi erkek cicek vericek : ... ben ayni bögle neye bakmisdiniz ? banami bu cicek ? hastamisin lann sen haa sktrirrr sonra bi tekmee

0|1
    0|0
  • Önce çiçeği haketmeleri lazım :) Hakeden biriyle karşılaşmadım henüz.

0|3
    0|1
  • pek sanmıyorum kızı tanımayan bir erkeğin çiçek vereceğini ona ne bu çocuk elinde çiçekle mi dolaşıyor :D

0|1
    0|0
  • neden çiçek veren hep erkekler oluyor...hiç tanımadığım bi bayanın bana çiçek vermesini isterim

0|2
    0|0
  • yukarıya bakın egolardan kızlar görünmüyo

1|1
    0|0
  • Kafa atarım -.-

1|1
    0|0
  • erkeklere mahsus cevap : tanımadığım kadına çiçek vermem, türkiye burası tokadı basarlar.

impulse maskarat reklamında oynamıyorsa hiç bir erkeğin de kolay kolay cesaret edeceğini sanmıyorum..

0|1
    0|0
  • güzel soru 5 yıldızı hakkettin.

0|1
    1|0
  • Öyle bir şey yapmam nedeni burda her kız sorun olmaz diyor genellikle ama ne derlerse sonuç olarak tersini yaptıkları için güzel bir laf sokarak eldeki çiçekle birlikte yerin dibine sokarlar ;)

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığım birine neden çiçek vereyim asıl o sıkıntı

0|1
    0|0
  • biz cevap veremiyo muyuz :( bize de veriyolar

0|1
    0|0
  • Gib mir deine augen..

0|1
    0|0
  • sevgilisine kocasına çiçek aldırmak için binbir takla atarlar yolda geçen biri çiçek vermiş almıyolar neyin tribindesiniz la siz

0|0
    0|0
  • soru bayat balık kokusuna sahip resmen...

0|0
    0|1
  • Appaçi mode stayle :D iyimiş :)

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabı çiçeği veren kişinin kaşesine göre değişir

sıradan birinin çiçek vermesi ile yakışıklı cebinde bir tomar para ve altında arabası olan birinin vermesi sonucunda alacağı tepki çok farklı olur

0|1
    0|0
  • Duygularımı hiç o şekil belli edemedim ne hödük adammışım ya elin adamlarına bak.

0|1
    0|0
  • Kız da olsa reddederim. Sonuçta altında bir sebep olduğu mesajını verir. Kadına ise '' seni yatağa atmak istiyorum '' izlenimini verir... Hiçbirşey olmaz...

0|0
    0|0
  • öle bi dengesizlik yapma karşındakini sevgilisi varsa tokat yersin eger karşındaki odun gibi bikızsa yine tokat yersin karşındaki içine kapaık biiryse yine tokat yersin biraz rahat kızsa teşkkür ederim der :D

0|0
    0|0
  • Sebebini sorarım*

0|0
    0|0
  • Lale devri mı geldi amk.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35
Yükleniyor...