Etkili üst bacak ve iç bacak çalıştırma egzersizleri var mı?

Spor yapan arkadaşlar sorum size Bilgidiğiniz etkili üst bacak ve iç bacak çalıştırma egzersizleri var mı ? Paylaşır mısınız benimle

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• bileklere bağlanabilen yay benzeri aletler var her iki bileğine de sabitleyip yayı bükerek iç bacaklarını çalıştırabilirsin.. bunu yapamam dersen bacaklara bağlanan ağırlıklar var onları bağlayıp yerden bir miktar yüksek bir yere yan olarak yatıp indir kaldır egzersizi yapabilirsin.. üst bacak için ise sırtüstü yatarak aynı hareketi yapmak mümkün.. üst bacak alt karın çalıştıran bir başka egzersiz de yere sırtüstü uzanıp ayakları yerden hafifçe kaldırıp olabildiğince uzun o halde durmak.. aynı zamanda yere yakın şınav pozisyonunda beklemek de üst bacakları çalıştırır.. ancak dikkat et de fazla kalınlaştırma bacakları..

0|0
    0|0
    • bu egzersizler kas yapmaya mı yardımcı incelmeye mi ?

• eğer ki o bölgelerdeki kalınlıktan şikayetçiysen birkaç seçenek ortaya çıkıyor.. bunlardan bazıları bölgesel zayıflama uygulamaları ve liposuction ın yanı sıra yüzme gibi tek bir kas grubunu değil birden fazla kas grubunu çalıştırarak dengeli bir biçimlenme sağlayan sporlar olabilir.. ancak kısa sürede etkili sonuç arıyorsan bölgesel zayıflama uygulamaları ve liposuction ı öneriyorum..

• evet inceltmeye yönelik istiyorum. liposuction düşünmüyorum bıçak altına yatacak kadar dertli değilim. sanırım yüzme iyi olucak ve evde yapılan küçük egzersizler. teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 14

• bu site sana faydalı olacaktır. Bunun haricinde de bilgilere ulaşabilirsin. Sporu hammallık değil, hayat felsefesi olarak görürsen başarılı sonuçlar alırsın ;)

link

0|0
    0|0
  • body building forumlarına göz gezdir bence. binlerce detaylı anlatımlar var orada.

0|0
    0|0
  • eğer havuz ayarlayabiliyorsan kesinlikle yüzmeni tavsiye ederim, haftada 2 kereden 1 ayda bacakların şekle girmeye başlar.

0|0
    0|0
  • o dert bende de var cok kalın incelmesi lazım herkes diyor yürü koş

0|0
    0|0
  • SQUATTTTTTTTT

0|0
    0|0
  • ic bacak mi? o nedir ya? :))

0|0
    0|0
  • Evde dambell yada dambell'a benzer ağırlıkların var mı?

0|0
    0|0
    • evet 2,5 kg ama

• evet sevinirim aslında

• Ekleyebilirsen ayrıntılı anlatabilirim.

• komando dansı.. daha etkilisini görmedim

0|0
    0|0
  • yatar vaziyette bacakları göğse çekme

0|0
    0|0
  • yürüyüş her derde deva derim

0|0
    0|0
  • google da yazıyodur.

0|0
    0|0
    • googleda milyonlarca şey yazıyo. işin içinde olanlardan bilgi almak istedim. bi sakıncası mı vardı bayım?

• ne havası? ben uçabilirim.şahitlerim var -.-

• uç gel kon pencereme hadi o zaman

• ya niye paylaşmayalım bacaklarımızın caps ini bile paylaşırız seninle beyb

0|0
    0|0
  • En etkili hareket squattır. Ayak ucları dısa donuk topuklar hafif birbirne yakın.

0|0
    0|0
  • ağırlık takıp koş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence yürüyüş

0|0
    0|0
  • beden eğitimi okuyanlar yardımcı olsunlar

0|0
    0|0