Bugün ne yapabilirim?

Saat 1 oldu ve ben hala be yapacağıma karar vermedim acaba yalnız başıma bir karuma mı gitsem ?

Yoksa bunun beni bunalıma sokma ihtimalini düşünüp evimde paşa paşa oturup kitabımı mı okusam bilemedim ?

Ya da ya da eve en yakın AVM ye gidip biraz alışveriş mi yapsam ?

Ak kararsız değişken ikizler kadını!

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

• Ben daha yeni uyandım.

Birlikte kahve içebiliriz. Sonra sana pul koleksiyonumu gösteririm.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Önce git en yakınındaki bim'e, kakao'lu bir bisküvit al, süt ve krem şanti'yi unutma.

Muz ve dilediğince portakal al..

Çakma mozaik pastanı yapmaya koyul, nazlanma iyi kır o bisküvileri..

Heh işte aklına geldi tarifi , haydi başla bakalım.

Sonra buzlukta soğuk ile sevişirken kötü görünümlü tadı 'Mmm' deniltecek o pastan, sende aç bi kitap oku,*et ks'yi..

Olduysa pastan, cnbce dizilerinden birini aç, yada takıl laptop'da müziklerle..

1|0
    0|0
  • sanki paristen gelmiş hepsi üstad tipli adamlar var sizin oralarda. karumdada bunların eşleri sevgilileri vs bugünde orası sakindir kimse yoktur. kimse kimseye hava atamayacağı için, gerçek alışverişte olmadığından dolayı :) sen en iyisi böyle eğlenebilecek arkadaşlarınla takılabileceğin big cheif gibi yerlere git. az da kilo alırsın :) sonra nerede eritirim diye sorarsın :)

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra yapılacak en güzel etkinlik (eğer zamanın varsa), şöyle güzelce makyajlan kendini mutlu edecek birşeyler giyin ve dışarı çık (AVM olabilir...) vitrinlere göz at ve mümkünse bir fincen kahve iç daha sonra eve dön.. sana iyi geleecektir..

0|0
    0|0
  • git kuğulu parka kitabını oku :)

0|0
    0|0
  • Karuma giden var mı daha :))) Biraz aşağı yürü beymene git . % 50 + 40 indirime girecekler şimdiden bir şeyler ayırt ... Akşamda Kuşum aydını dinlemeye gidersin Ankaradaymış...

0|0
    0|0
  • En güzeli çıkıp bir yaşlı amcaya teyzeye yardım etmek ve insanlığa örnek olmak...

0|1
    0|0
  • al marketten altılı efes aç filmini otur izle. Akşama da gecelere ak git ak git :)

0|0
    0|0
    • Yok bunu sevmedim :(

• haydaaaa yaw nesini sevmedin biz işteyiz zor dayanıyorum zaten. akşam olsa da aksak bi yerlere. Bugüğn people da güzel bir parti var.

• Bende ankaranın birlik mahallesinde oturuyorum benimde hiç arkadaşım yok tanışalım istersen ? Karum da oturabilecek güzel biyer yok sadece çakma ünlü marka ürünleri satan dükkanlar var daha güzel yerler var ankarada

0|0
    0|0
  • yaa canım bence en güzeli git alısveriş yap benim sewgilim varken ben kredi kartımı veriridim derdim git alışveriş yap gel gidim yapar gelir kendine gelir en güzeli yada sinemaya git canım

0|0
    0|0
  • bu gun hava kapalı ve neşe verici değil hiç ama bende duşunuyorum dışarımı çıksam yoksa evde tembellik mi yapsam Ankara da yapacak ne var kii

0|0
    0|0
  • Bence bulundugun yere yakın güzel manzaralı sahil kenarı varsa sıkı giyin ve yürüyüş yap açılırsın yada üşürüm diyorsan sahil kenarında bi cafeye gir sıcak birşeyler iç :)

0|0
    0|0
  • problemli bir günündesin bayan. Bence biraz deniz kenarında yürüyüş yap ve müzik dinle yannız yannız :)

0|0
    0|0
  • bence önce küveti köpükle bi güzel uzan su hazır olana kadar da kendine güzel bi milkshake yap sonra sorna ttelefonunda 10 şarkılık bi liste hazırla ucak moduna al teli kapıyıda kitle tam 1 saat küvette uzan ve hiçbişi düşünme

0|0
    0|0
  • gel ıslak hamburger ısmarlayım

1|0
    0|0
  • istiklalde yemek, Galatada nargile ..

0|0
    0|0
  • Merhaba

0|0
    0|0
  • Buraya bakabilirsin: bugunneyapabilirim. com

0|0
    0|0
  • kitap oku sen

0|0
    0|0
  • gel beraber ankamaalle gidelim

0|0
    0|0
  • sıcak kahveni yudumlarken bir film keyfi yapmayı dene :)

0|0
    0|0
  • iki bira kap gel bekliym :D

0|0
    0|0
  • Gel bize gel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• gel beraber ise gidelim

0|0
    0|0
  • kelebeğin rüyasını izlemeye git

0|0
    0|0
    • bunu ciddi anlamda düşünüyorum.

nasıl güzel mi ?

• Imm izlemeli ..

Teşekkür ederim tavsiye için.

• Yok, onu yedik .. Bu özel çalışmamdı.

Şeytan ayrıntıda gizlidir<3

• gt alışvrş yap sonra gelir kitabnı okursun

0|0
    0|0
  • alışveriş merkezleri sakın sakın

atatürk bulvarından yardır

kurtuluştan kızılaya yürü

sıhhiyeden kızılıya yürü

bütün yollar kızılıya çıksın biraz pis kalabalığı hisset. kendine gelirsin.

0|0
    0|0
  • Kendini bir paket yap soyun ve bana gel<3333

0|1
    0|0
  • al kahveni, ac bir film yatarak izle miss

0|0
    0|0
    • çok pis küfür edicem evde kahve kalmamış !

• birazdan da fal faslı başlayacak gel kahveler senden fallar benden :)

• eheh tamam :)

• Bence geri uyu.

0|0
    0|0
  • git alışveriş yap canım.. evde pinekleyip ne yapıcaksın.. daha fazla bunalıma girersin..

0|0
    0|0
    • Ah bu da ihtimal dahilinde bir de üşengecim problemim var :(

• Bana takıl, çikolata çeşitleriyle dünya turu yapalım kırçiçeem.

0|0
    0|0
    • Ben şişkoyum unutma :( çikolata bana zararlı :(

• Aynaya nerennen bakıyon bebeem, şişmanların yanında söyleme bunu linç ederler anam avradım olsun.

• Genelde g.tmü kullanım bilirsin :) anlamak duymak ve görmek için :D

Yükleniyor...