Sevgiliniz sizi evine çağırsa ve o günde çorabınız delikse yinede yukarıya çıkarmısınız..?

Herkesin en az bir kere başına gelmiştir.. yeni bir ilişkiniz olsa ve sevgiliniz sizi evine davet etse. vede o gün delik olan çorabınızı giyseniz.. o eve girermiydiniz :))

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1 sene once kız arkadaşımın evıne gittiğimde çorabımın on kısmında delik oldugunu ayakkabıyı cıkartınca farkettim ve hemen onunu parmakların arasına toplayarak wc yi sordum gittim wc terliklierini ıslattım ayagımı ıcıne soktum bı sure sonra cıktım deliği tabi daha gizliyorum sonrasında çıkınca dedim terlıkler ıslakmış çorabı bıraz balkona koysam kurusa dedım sımdı ayakkabıyı giyemem böyle dedim oda tabi canım fılan hemen dedi ben koyarım yok yok ben gotureyım dedım :D bu şekilde atlatmıştım o günü :D aslında bişey olmaz ama kızlar en ufak hatalarını yanlıslarını dıkkatsizliklerini bile zihnine yer ederler o yüzden dikkatlı olmakta yarar var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• çorabımı çıkarırım ayaklarıma ateş bastı derim yani ateşin banada vurdu derim

abi adam beni evine götürüyo gidiyom elden nediyim çorabımı deliğini..

0|3
    0|0
  • Böyle bir durum yaşamadım çünkü çoraplarımı sureklılıkle yenılerım ve boyle bı sorun oluşmaz :) ki gıyerkende bakarım zaten. ama olsaydı gırmezdım :)

0|0
    0|0
  • ayakkabılarımı giyerken çorabımı kontrol ederim de giyerim... öyle bir durum yaşamam

0|0
    0|0
  • girerdim valla ne olmuş çorap bu delinir,onun delinmiyor mu hiç .hiç çekinmem böyle şeylerden.

0|1
    0|0
  • nevarki bunda.ben olsam sorun etmezdim.eğer rahatsız olucaksa arkadaşım başka çorap verirdim.ama bu sebepten onu rahat hissetmesini sağlardım.

0|0
    0|0
  • Delik corap giymiyorum. Nerde ne zaman ayakkabimi cikaracagim belli olmaz.

1|0
    0|0
  • Hayatta girmem...

0|0
    0|0
  • Eve girerken ayakkabıyla birlikte çorabıda çıkarırım çaktırmadan ve öyle girerim :D

0|0
    0|0
  • Girmem ben hemen gelicem diyip yakınlarda çorap satan bir yerler bulurum giyip öyle girerim hehe

0|0
    0|0
  • Çok önemliyse çorap alır değiştiririm. Ya da dursun öyle insanlık hali yahu.

0|0
    0|0
  • hayır, açıkçası ben çıkmak istemem

0|0
    0|0
  • Girerdim içeri eğer farkederse bunun modeli böyle ucu delik satılıyo ayak hava alsın diye derdim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• giderdim ama çorabın delik olduğunu pek çaktırmamaya çalışırdım.. farketmeden bende delik çorapla yabancıların evine girmişliğim oluyor ve saklamayı başarabiliyorum.. çekineceğin birşey olmasın.. pek aldırış etmez sanırım.. insanlık hali der kızlar bu duruma.. :)

0|0
    0|0
  • Delik çorapla dolaşmak zaten başlı başına bir vurdumduymazlık, dolayısıyla bu vurdumduymazlığı yapan adam o eve de girer bence.

0|0
    0|0
  • çok kötü bi durum harbiden .erkeklerin çorabı çabuk delinir bi de..

şimdi hacım bunun yöntemi var.kapıda aykkabıyı çıkarırken parmaklar daha ayakkabı içindeyken topuktan sıyırıp çorabı ayakkabının içine bırakacaksın.

sonra da lavabo soracaksın aykaları yıkıyım falan.al +10 xper :D

hem rezilikkikten yırttın hem de ayak yıkayarak hatunun sevgisini kaptın..

alyhte durumu leyhe çevirmek lazım başarının sırrı budur

0|0
    0|0
  • Utanılacak ne var anlamadım ben. Veya çekinilecek diyeyim. Normal, insanı bir durum.

0|0
    0|0
  • doğal olaylar bunlar insan sevgilisinden utanır mı hiç? :))

0|0
    0|0
  • Başıma gelmedi ama girerim. Ne farkeder insanlık hali sonuçta. Hırant dinkin ayakkabısı delikti olay oldu. İnsanlar adamcağızın parası yokmuş bilmem ne diye sokaklara döküldü, ben has ve has TÜRK evladıyım. Benim çorabım delik çok mu? :)

0|0
    0|0
  • kesinlkle girmem. yolda çorap değiştirmişilğim var.

1|0
    0|0
  • delik olsa noluyo donun mu görünüyo :)

0|0
    0|0
  • bakkaldan çorap alırım ilkönce :D

0|0
    0|0
  • Ergensi davranışlara gerek yok

girerim garip birşey değil herkesin başına gelebilir.

0|0
    0|0
  • Girerim

0|0
    0|0
  • Asla bi bahane bulurum :)

0|0
    0|0
  • çoraba bakmadan evden çıkmam ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...