Kakaolu sütün sporculara faydası nedir?

sporcular için kakaolu sütün çok yararlı olduğu söyleniyor, ben de hem kas yapımına destek olsun diye hem de tadı güzel olduğu için her akşam yatmadan bir iki saat önce bir tatlı kaşığı kakao, çok az bal ve sütü karıştırıp içiyorum. merak ettiğim şey kakaolu sütün sporculara tam Nasıl faydası var, kas yapımına falan destek oluyor mu?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hazır alıyorsan içinde bir dünya şeker var ve şeker kas gelişimini yavaşlatıyor haberin olsun

0|0
    0|0
    • tam da o sebepten evde kendim yapıyorum

• kakaonun faydasını araştırmadım yalan söylemiyim ama yıllardır spor salonundayım insanlar böyle şeyleri çok araştırır yani ben hep muz yiyen ve süt içenleri gördüm. Tabi sen araştırdıysan yeni şeyler denemekte fayda var. Bu arada kilo probleminiz varsa sütü yatmadan değil sabah içmek ve balı da spordan önce tüketmek daha iyi olur. Benim bildiğim yerfıstığı fındık fıstık vs. yiyeceklerin içindeki yağlarda steroid içeriğinden dolayı kas gelişimine katkısı oluyor. Onun dışında aldığın protein miktarı ve uyku hepsinden önemli :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Protein kazanarak kas gelişimlerini bir nevi arttırdıklarına inanıyorlar. Lor peyniri varken, az pişmiş yağsız ızgara biftek varken neden bu kadar şekerli ürünler hem de 4-5gr protein için?

Bu kadar şeker vücuda girdiğindeyse 1 saatlik spor yapacağına 45 dakikada yoruluyor insanlar. Bu kadar şeker alacağına gidip toz içebilirler kaliteli bir tozda minimum 25gr protein bulunuyor.

0|0
    0|0
  • kakaolu 200ml lık sutlerde 4gram falan proteın war kanks ondandır

0|0
    0|0
    • anladım, o hazırlarda şeker dolu olduğu için evde kendim hazırlıyorum :/

• Kakaolu sütten medet umma proteinini almaya bak sen.

0|0
    0|0
  • Çalışırsan olur yatarsan olmaz. Muzlu süt daha etkili

0|0
    0|0
  • bende spordan sonra hep kakolu içerim desteği var

0|0
    0|0
  • Kakaosuz olanı iyidir

0|0
    0|0
  • Tereyagli ekmegin ustune bal hergun birde yaninda koca bardak sut benim sabah yemek rutinim by :)

0|0
    0|0
  • kakaoyu ılk defa dydum... proteın tozu al multıpower onun dha ıyı etkısını gorursun

0|0
    0|0
  • Yok ya tmmn uydurma sadece tat

0|0
    0|0
  • Milkshake olmasin o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kırk yıldır kakaolu sut icerim ilk defa boyle bir faydasi oldugunu duydum

0|0
    0|0