Astanayıda yenemiyorsan kimi yeneceksin?

Sıradan takımı bile yenemedik böylesine rezil dönem hatırlamıyorum yazıklar olsun

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dune kadar uefa kupasında mücadele eden rakipleriyle sözüm ona dalga geçenler, dün akşam astana gol atınca uefa ligine kalabilmek adına dua ettiler.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 12

• Ahmet ÇAKAR Astana GS yi zorlayabilir , hezimete uğratabilir deyince Sinan ENGİN yapma hocam astana kim GS 3 fark ile yener diyordu :))
    O değil Ahmet ÇAKAR'ın dediği adam golü attı bir de :))

0|2
    0|0
  • Biz galibiyet için sevmedik takımımızı gönül ister ki finale çıksın ancak biz böyle yarı yola bırakırsak, kupayı kaldırsa ne yazacak

0|0
    0|1
  • bu sene düşüşte takımım ya. Olsun takım tutmak yenilse de yensede berabere de kalsa sonsuza kadar desteklemektir. Bir takım her zaman çok iyi olamaz

0|0
    0|0
  • yenecem senı astanaaa dıcek kanks

0|0
    0|0
  • Boşver seneye gidemeyeceğiz zaten bu futbolla muhtemelen ligi 7-8. sıralarda bitiririz ben Muslera, sneijder ve Podolski'ye acıyorum nereye düştük biz demişlerdir

0|0
    0|0
  • böylesine rezil bir dönem polat döneminde olmuştu ligi sekişzinci bitirdik ayrıca biz kuşsporlu değiliz saha sonuçlarına bakıp klübe sırt çevirmeyiz

0|0
    0|2
  • Galatasaray hem futbol hem yonetimsel olarak şuanda dibi gormus durumda

0|1
    0|0
  • yönetim acilen gitmeli

0|0
    0|0
  • Onu bunu geçte ben Fenerliyim ve hafta sonu bu galatasaraya beşiktaş fena tecavüz eder.

0|0
    0|0
  • her zaman aynı şeyler olmaz bak wolfsburg 2-0 dan geri dönüp manchester united gibi bir takımı
    3-2 yendi.. şimdi karşılaşsaalr gs her türlü yener

0|0
    0|0
  • Haklisin valla

0|0
    0|0
  • Astana bizden daha iyi oynadı abi ya ben daha birşey demiyorum artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...