Sizce ne yapmalıyım lutfen cevap!!:(

2 aylık bir iliskim vardı son zamanlarda sürekli tartışıyoduk ama onun gönlünü hep ben alıyordum. O benm ilgimden bunalıp benden sıkıldıgını söyleyip sildi beni. 20 gün oluyo.. Pişman olur mu bir gün? Ben onu beklemiyorum ama pişman olmasını istiyorum. Sessiz kalmaya devam etmelimiyim yoksa mesaj mı atmalıyım?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• dönmesini istemiyorsan niye mesaj atma düşüncesindesin onu belli ki istiyorsun hala istiyorsan neden itiraf etmiyorsun ayrıca sil bu söylediklerimin tümünü gitmişse senden sıkılmışsa senin gibi güzeli kaybetmiştir be gülüm var mı başka izahı peşinden koşanlara bir baksana ondan kat ve kat daha üstünler belki sen ise kendinden ödün vermek uğruna hala sana değer vermeyen birini düşünüp duruyorsun pişman olsun olmasın canı cehenneme seni istemeyenin pfff sıkıldım bunaldım bak yine :D

0|0
    0|0
    • :)) Ya sağol ama ilk çıktıgım kişiydi o benim, baska kımseyle çıkamam sevmiyodum çıkma işlerini, ona çokdeger vermiştim ama haketmedi kızları ekleyip durdu aptal

• bilmiyorum şu anlık kalbimins esini daha çok düşünüyorm ama ben her konuda mantıgımla hareket ederım. bu konuda da mantıgımla hareket etmem yakındır :)

• hadi hayırlısı öyleyse bol şans :)

Erkekler Ne Diyor 5

• gitmişse silmişse sende aynını yapacan hayatına bak yoksa kendini çok üzersin

0|0
    0|0
    • ben sadece çok pişman olmasını ve benim gibi birini asla bulamamasını istiyorum, beni mumla arasın yanls anlama egomdan falan böyle demıyorum

• aman unuttuysa unuttu o etrafndaki kaşarlarla takılmaya devam etsin ben ona iyi davranmayıp her dediğini yapmasaydım yaranırdım peşimde it olurdu eminim

• öle olurdu muhtememlen

• boşver seven insan döner

0|0
    0|0
  • aman boşver ya

0|0
    0|0
  • bişey yazma boşver eğer pişman olupta gelirse zaten sevmiştir gitme üzerine daha çok üzülürsün

0|0
    0|0
    • evet ne kadar uzak kalırsam o kadar iyi

• etrafta bir çok kız varken neden pişman olsun?tek kız sen misin dünyada kezban

0|0
    0|0
    • kaşarlardan hoşlanıyosa dönmeyebilir çnkü etrafında çok, düzgün bi kızı napsın ki haklısın ;)

• düzgün kızda çok :) heryer kız bir kısmıda düzgün yenisiyle başlaması da kolay.bende zamanında öyle yaptım kendini dzgün sanan bir kezbanı terk edip gerçekten herşeyi hakeden biriyle tanıştım.ağır kompleksleri olmayan biriyle

Kızlar Ne Diyor 7

• sen elinden geleni yapmışsın tartışmalarda gönlünü alan kişi sen olmuşsun bunun karşılıgında seni hayatından, silen kişiyi sende hayatından silmelisin,sakın mesaj falan atmayasın kendini daha fazla küçük duruma düşürme belki zaman geçince pişman olursa sana dönüş yapcaktır.

0|0
    0|0
    • sildikten 1 gün sonra ben onun ayagına bile gittim gel konuşalm dedm ama gelmeyı geç mesaj bile atmadı sırf bunu düşünsem ondan soğumayı başarabilirim. çok öfkeliyim ona

• bencede sana karşı yaptıklarını düşün umarım en kısa zamanda soguyacaksındır zaten bu şahıs seni sevmemişki, seven insan böyle olmaz seni biranda hayatından çıkarmış pişman olsa bile sakın ona geri dönüşün olmasın en iyi öfkeni almış olursun

• yok sevmişti çok çabaladı uğraştı bundan eminim zaten pat diye silmedi son tartışmada ben üstüne gittiğim için sildi ama çok sevmiş olsaydı tabi ki sabrederdi onun derdi beni pişman ettirmek ama mesaj atıp onun istediğini yapmıcam mutlu etmıcem onu

• seven insan sıkılmaz. gerçi 2 ay çok kısa bir süre ne kadar sevebilirki. yaptığı terbiyesizlik.

bence hiç boşa onunla vakit harcama

adam silmiş birde mesaj mı atıcan.

0|0
    0|0
    • atmak için deliriyodum ama atmamakta kararlıyım çünkü haklı olan benim, değmemiş sevgime demekki

• Zaten haklı yere birde mesaj atarsan iyice seni cepte kenarda bilecek.

geçmiştekilere en güzel acı

senin başkalarıyla olan güzel mutluluğundur bunu unutma.

• evet zaten benden çok emindi, elinde garanti biliyodu

• mesaj atma kesinliklee... pişman olur mu dersen eğer boş kalırsa ara ara sana dönüş yapabilir senin onu sevdiğini,her fedakarlığını yaptığını bildiği için ama kısa bir süre birlikteliğiniz o yüzden pişmanlık duymaz üzgünüm...

0|0
    0|0
  • sessiz kalmaya devam et

0|0
    0|0
  • Olmaz. Atma.

0|0
    0|0
  • sessiz kal gelmesin zaten geri ne hali varsa gorsun

0|0
    0|0
    • tam istediği gibi biriydim demekki bu erkeklere iyilik yaramıyo