Spor yapanlar bakabilir mi?

Squata başladım ilk günler ağrı olduğu için ara verdim sonra tekrar başladım falan. İki gündür 30 günlük programı yapıyorum ilk gün 50 ikinci gün 55. Bugün 60 yapmam lazım ama bacağımın arkası çok acıyo üst bacağın. devam ediyim mi geçene kadar bekliyim mi?

Güncellemeler:
Güncell

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yanma gibi senin bahsettigin acı degil mi?
    Işe yarıyor demektir o
    Devam et

1|0
    0|0
    • Oley devam devam o zaman 😄 otururken üstüne çok bastırırsam da acıyo tam yanma değil sadece

• Tenku Matmazel 😂😂

• Rica mösyö 😄

Erkekler Ne Diyor 8

• Tavsiye spor günleri arasında bir gün olsun aksi takdirde kas gelişimini sağlayamaz ve kas erimesine sebep olursunuz. İkincisi anladığım kadarıyla tek seferde aktiviteni bitiriyorsun. Atıyorum tek sette 50 yapmak yerine 3 set 15 15 15(30 saniye dinlenerek) hareketleri yaparsanız daha iyi sonuç elde edersiniz. Bu şekilde oluşacak kas ağrısı genel olarak kas ağrısı gelişiminin göstergesidir ve korkulacak bir şey değildir. Ama her gün kasları yormayın.

1|0
    0|0
    • Birden yapmıyorum setler halinde dediğin gibi 😊 ve programda rest day var ama 3 gün yap 1 gün boş şeklinde devam ediyo bir gün yap bir dün boş değil. Yarın boş yani bugün ağrıyo diye bıraksam mı devam etsem bir şey olur mu diye karar veremedim 😊

• Başlamış oldum bir kere böyle devam ederse senin dediğin gibi yapar sonra tekrar başlarım yarın boş günde ağrıların geçeceğini umuyoeum 😄

• Kas dinlenmiş olur. Kas ağrısı pek azalmaz ama sakatlanma ihtimalin olmaz.

• Acıması demek kasların yırtılması anlamına geliyor kaslar ise yırtılıp tekrar onarılarak büyüyor yeterli uyu ve kilonun 2 katı protein al.

1|0
    0|0
    • Uyurum o sorun değil de protein hesaplayamam 😄
      Yırtılma diyince kötü kötü şeyler canlandı bırakasım geldi 😳

• Hay ALLAH'ım ya onu yapmamam bunu yapamam banane yapma.

• Ahahahahh 😂😂😂

• Geçene kadar bekle, çok zorlama kas yırtığı oluşabilir.

1|0
    0|0
  • Fazla zorlama istersen. Ilerde ciddi problemlere yol açabilir

1|0
    0|0
  • Biraz bekle et kırmış olabilirsin.

1|0
    0|0
  • Agrı varken yapasan daha iyi olur geliştigini göstererir

1|0
    0|0
  • Devam et

1|0
    0|0
  • ağrılar bir süre devam edecek kendini iyi hissettiğin zaman tekrar devam ettir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...