Kadınlar her şekilde parmağında oynatırken enayi erkekler neden evlenir ki?

Hayatını bi kadının hırsları için geçirmek. Erkek kendini mutlu şansa bile cahilliğindendir, kadının istediği şekle girer. Kendi hedeflerini ve zevklerini unutur. Mutlu erkek yalnız erkektir.

Güncellemeler:
Olay duygusuz olmak degil, kendi duygularini yenmek.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• kaç kere evlendin? -hiç.

kaç kadın senle evlenmek istedi? -hiç

hmm tamam ÖYLEYSE :D:Dd

0|0
    0|0
    • zaten hemen iftira atın hepsi öyle değil benim arkadaşlarm var rus cokta iyi kızlar sizin gibi cekemeyen Türk kızları k.bakmasnda sizzden 10 kat iyiler en azından aldatmıyorlar

• iyi sen takıl madem :Dd

• oke :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Güçsüz erkek tanımı olmuş.cokta saçma olmuş .

0|0
    0|0
    • Guclu gorunsen bile o gucu seni seviyor gibi gorunup piyon olarak kullanan kadinin koleligine harcarsin. Istisnasiz boyledir. Sacma diyorsan daha yasaman lazim.

• Biz geçtik onları adamım. Yas 35 e gelio.bırak beni parmağında oynatmayı , rüyasında bile dar ederim orayı.

• kullanildigini bile bile ve bundan memnun olarak cikar/evlenir senin yasindakiler. Daha da kotu. Aptallik da degil tam bosvermislik. Nerden mi biliyorum? Kac "abim" ayni durumda.

• eee zaaflarımızı biliyorlar

0|0
    0|0
  • buna benzer bi sorun yasıyorum kendi yasantımı unuttum kendime zaman ayırmayı unuttum..

0|0
    0|0
    • Kurtulma vaktin gelmiş. Seni tutan hiçbirşey yok. Seni kurtulmaktan alikoyan duygularin en buyuk dusmanin su an. Kendi duygularini yen.

• Açıklama fazlasıyla doğru 5 verdim.

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının varı yoğu Allahı parada ondan .) rus kızları böyle değl işte

0|0
    0|1
    • onlarında varı yoğu başka bişey :Dd

• Levresrougeiyi işte ideal.gizli gizli somurulecegime acik acik aldatilmayi tercih ederim.

• iki kıvırıyorlar tav oluyoruz bağlanıyoruz napalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...