Mantıklı yorumlarınızı bekliyorum.

benim bi semt kadar uzaklıkta bi kız arkadsım var... liseden tanışıyoruz... ben üniversite birinci sınıftayım. o ise okumuyor.. ona sınava çalışmarşı için çok uyarmıştım.. fakat sınava ble girmedi... ben özel üniye gidiyorum 75burslu... kazandgm gece facèye yazdım sonra onun facesine grdim başka bi kzla arkamdan knustgünü gördüm.. inkar etti neyse bişey dmedm.. şimdi mesela okuldan bi kzla facebooka resm koysam kskanıyor açıkça dile getiriyor elalemle foto çekîlp koyuyosun dyo. arkadaşlarmin fotolarnı karistrip hangisi güzel diye inceliyo. bi kitap açıp okumazevde oturuyor bütün gün... onunbunun hayatni merak eder.. dedikoduya bayılr.faceden iki kere dengelledim sonra vicdan azabından geri ekledm babası vefat etmsti lisede... napmalym?

Güncellemeler:
kafam cok karisik...
facede tekrar engellemeyi dusunuyorum hayatima karismasin..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• adam akıllı al karşına konuş. facebookuna filanda girmede girdirtmede. hayatınızın az özeli olsun. kıskanırsan bu böyle gitmez de anlat durumu. eğer baktın akıllanmıyor bitirirsin arkadaşllığını. şefkate ihtiyacı var doğrudur. ama seni zor durumda bırakmasıda gerekmez. sınava hazırlanması içinde tekrar zorlayabilirsin. ama anlaşılan denk arkadaşlar değilsiniz. ve arkadaşlar birbirini kıskanmaz. benim arkadaşım var aylık geliri 5-5,5 benimse 4 Allah ona daha çok versin ne diyim :) neden kıskanayım ki

0|0
    0|0
    • evet kıskanıyor ve ınkar edıyor yanı dost gıbı gorunuyor bana arkamdan sovmesıde cabası..

• kovala gitsin. o mu güzel senmi doğru söyle :) aynı adamdan hoşlanma filan varmı

• ben fena degılım onu bılmıyorum hç kımseyle çkmadı bugune kadar.

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşın çok yalnız bana kalırsa.. eğer onun bu kıskançlık ve çekiştirmelerine katlanabilirsen yanında olursun .

0|0
    0|0
    • ozgurlugume cok duskunum bu yuzden sevgl? bile edinmyrm jkatlanamam tabki

• ne düşündüğünü seni ne kadar üzdüğünü ona söyle vereceği tepkiye göre arkadaşlığını bitir yoksa ilerde seni bu haliyle giderse çok fena etkiler

0|0
    0|0
  • kıskanc bir kız belli seni kıskanıyor ve babası vefat etmesi cok zor bir durum ilgiye sevkate ihtiyacı var ama bunu sen yapamassın

0|0
    0|0
  • seviyor değer veriyorsan konus normal arkadas olarak aranızdaki bağ nasıl bilmiyorum ama dediğin gibi zarar verecek bir tipse senden yavaş yavaş soğursun

0|0
    0|0
  • Zengının malı züğürdün çenesini yorar derlerya.. Bence git yüz yüze biraz daha konuş ona kıskançlıgın ıyı olmadıgını nasıl çalışacagını falan anlat yo goster tekrar değişmezsede takma artık elınden gelen şeylerı yapıp değiştiremedınse :D

0|0
    0|0
  • onun facesine niye giriyorsun peki ? bu ayıp değil mi ?

0|0
    0|0
  • ayda bi kaç gününü ona ayırarak gezmeye felan gidin..

0|0
    0|0
    • turbelere goturdum gecen ay

• her ay vakit ayır arkadaşına:) sonrada yanlış yaptığıyla ilgili bi kaç tüyo ver konuşmalarında.. baktın olmuyo görüşmeyi kesersin.

• sanane elalemin derdinden sen kendine bak. Babasına ALLAH rahmet eylesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni paylaşmak istemediğnden yapıyo bence ama birazda kskançlık var gibi. bence engelleme onuda öyle kabul et.

0|0
    0|0
    • ama hayatıma karısıyor ?

• mesaj attı bunalıma girmiş hastaneye kaldırılmış diye. kıyamadım bende :D doğrumu bilmiyorum artık :D yakında yine küseriz :D

• ahahah boşver vazgeçtım kalsın :D

Yükleniyor...