Evli yada sevgili olmadığınız biriyle anlaşmalı tüp bebek yapar mısınız?

Ortak noktanız çocuk olacak o insanla, arada aile olmanın getirdiği duygusal karmaşalar olmadığından çocuk mantıklıca büyütülebilir.

Not: Zina mina diye kafa ütüleyecekseniz cevap vermeyin.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yokk yeeeaa yapmam ne tüp ne organik , evlide olsam sevgili de olsam .Ama kaporta torna tesfiye rektifiyeye girerse düşünülebilir ...

1|0
    0|0
  • taşıyıcı annelikten mi bahsediosun? biraz karmaşık olmuş sanki. açıkçası ben yapmazdım. o kadar sıkıntı çekeceksem doğum, çocuk bakımı vs sevdiğim kişiden yapacağım çocuğu taşımak isterdim

1|0
    0|0
    • Sonra sevgi bitsin calkanti gelsin cocuk travma gecirsin.

• Bu dediğini ömür boyu yürütemezsin bir yerde patlak verir.

0|0
    0|0
  • peki o çocuğun anne - baba kavramlarına cevap verebilecek misiniz ?

sizin bu kararınızdan dolayı neler çekecek düşündünüz mü ?

toplum içinde dışlanacak daha bir sürü şey...

yazıktır yapmayın.

0|0
    0|0
    • 2013 te kim dislaniyor, biraz gercekci olun. ayrica dislanacak degil modern ortamlardayiz yasam tarzi cevre olarak. Cocuk bisey cekmez aksinr aileye sahip olmak travmatik birseydir duygusallik mantigi engeller.

• Enayimiyim kendi istedigim gibi yasamak varken oyle bi sorumluluk alacagim. G.t istemiyor sorumluluk, kendine sayginin olmamasini istiyor. Butun hayatini baskalari icin gecirme aptalligini, hayallerini ve amaclarini unutma aptalligini istiyor. Senin gibi bocekler ve toplum gibi bocek suruleri de uydurdugunuz degerlerinize bagimli halde yasarsiniz. Aile kurmak g.t degil, erkegin karaktersiz olmasini ister. Kadinin isteklerine kole olabilecek kadar ezikse evlenir. kadin hep parmakta oynatir.

• Mutlu erkek yanliz erkektir. Kadin hep caktirmadan kontrol eder erkegi kendi istedigi bicimde. Hayatini tek kisiyle gecirip onun isteklerine kendi isteklerimi feda edecek kadar aptal degolim.

• ben yapamam

0|0
    0|0
  • o çocuga yazık olur

1|0
    0|0
    • Cahil koyun

• SEN KİMSİN MİLLETE KOYUN DİYECEKSİN ? SEN ADAM OLSAN

AİLE - BABALIK KAVRAMINDAN KAÇMAZSIN.. AHAHHA GELMİŞ BİRDE AHKAM KESİYOR MİLLETE.

SORUMLULUK G.T İSTER. O DA SİZLERDE YOK

• begum bende anlamadım neden cahil oldgumu universitede psikolojide okudum ben o çocuga yazık olur diyorum arkadşın işine gelmedi

Erkekler Ne Diyor 10

• Kendi kişisel duygu ve hislerini tatmin etmek için , böyle bir şey belkide çocuk için haksızlık olmaz mı ?

0|0
    0|0
  • Oyle bir düşüncen var galıba. ama,

1. Bızım kultur, terbiye ve ahlaka aykırı bır olay

2. Bir çocuk aile karğaşası gurultu dedğin şeyden uzak kalacak dıye çocugu at gibi yetiştirmen ne kadar mantıklı onun sadece senın ve annesının değil akrabalarının da sevgısıne ıhtıyacın var

allah akıl fıkır vere ne dıyımmm dıyecek çok şey varda..

0|0
    0|0
    • Terbiye ahlak koyun ve bocek suruleri icindir, ustun insanlara aklı yeter.

• tobe tobe.. deget.. bışe deyecem şimdi

• senin dediğin iş inançsız insanların işi, allahın evlenin emri var! bence sen gerçekten ezik zayıf birisin, nedenlerini açıklamak bile gereksiz sana!

0|0
    0|0
    • Ezik zayif sensin peri masalcisi.

• firavunu da ben yarattim

• :) hakettiğini bulacaksın o halde

• Bunelan sanki benzinli arabana tüp taktırtmaktan bahsetmişin:) hacı sen çocuk sahibi olma bu kafayla, snin çocukların ruh halini düşünmek bile ürkünç :)

0|0
    0|0
  • büyük tüp mü ? küçük tüp mü? şaka şaka yapmam.

0|0
    0|0
  • sperm isteyene verebilirim

başvurular

link

0|0
    2|0
  • olmuyorsa yaparım tabi

0|0
    0|0
  • sperm bankasına bagış yaparım ama sevgilime falan yapmam böle bişey

0|0
    0|0
  • hayııııır...spermimi harcayamam onun için...

0|0
    0|0
  • hayır gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...