Eski sevgililerinizle tesadüfen karşılaştınızmı??

hiç aynı ortamda denk geldinizmi yada yanından geçtnizmi arkanıza baktınızmı ? birden ona bir merak saldınızmı görünce kalp atısınız hızlandımı ? keşke konussaydım dedinizmi?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben karşılaştım. beni terk ettikten 1,5 sene sonra karşılaştım. gitmiycektim yanına ama sonra keşke konuşsaydım dememek için gittim. kalp atışlarım hızlanmadı, hiç bişey hissetmedim. beni terk ettiğinde ölecem sanmıştım, günlerce depresyondan çıkamamıştım. şimdi iyi olduğumu ama böyle zor günler geçirdiğimi söyledim. çok düşündüm seni dedim. ama sorun yok unuttum dedim. o da bu kadar üzdüğü için özür diledi. bende kalan eşyaların varıd sana vermek istiyodum ama bana çok sinirlisindir diye veremedim dedi. ben de iyi ki vermemişsin çünkü seni o sıralar tekrar görmüş olsaydım unutmam daha zorlaşırdı ve acım artardı dedim. boşver böylesi daha iyi olmuş, bidaha görüşmeyelim diyip ayrıldım ordan. rahatlamış hissettim kendimi. bi beklentim umudum falan yoktu zaten. çoktan başka limanlara yelken açmıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• cehennemde karşılaşırız kısmetse!

0|1
    1|0
  • gördüm tabiki.. sadece bikez evimin oralardan geçmişti ozaman dönüp baktım şaşırdım çünkü bizim oralarda gördüğüme..başkada dönüp bakmadım..bittiyse son sözü söylemişimdir..daha ne konuşması

0|0
    0|0
  • çokk karşılaştım hepte içimden ana avrat sövdüm:)

0|0
    0|0
  • denk geldiğim birkaç kez oldu hem de birden fazla.

0|0
    0|0
  • düğününde halay bile çektik :) hatta bi an aklıma gelmedi değil eşinin yanına gıdıpde

-merak etme kardeş test ettim onayladım diye :D

0|0
    1|0
  • Bir tanesi evime yakın ikamet ediyor çarşıda bir çok kez karşılaşıyoruz

ve birbirimize merhaba demeden geçmiyoruz

sonuçta yaşandı bitti 2 mizde birer olgun insanlarız

her hangi bir kıpırdanma olmuyor açıkcası

sıradan bir insan gibi

0|0
    0|0
  • çok. samimiyetsiz bi selam verme ve yoluma devam etme

0|0
    0|0
  • hayır karşılaşmadım

0|0
    0|0
  • Gördüm yanından geçerken gözleriyle uzun uzun taikip etti beni ama dönüp bakmadım bile.

0|0
    0|0
  • aaaaaaahh minel aşk

0|0
    0|0
  • biten bitmiştir.ne bir heyecan nede bir sıcaklık hissederim.dönüp bakmamda

0|0
    0|0
  • yolda görsem tanımam ya ben onu tanıdıgımda küçük bir kızdı şimdi baya bir büyümüştür :)

0|0
    0|0
  • hayır ne yazık ki :D

0|0
    0|0
  • hee bi kiz vardii iste kankam herzaman her yerde karsima cikiyorduu hep yanliz sonra beraber takiliyorduk zaten gitcemiz yerde hep tesadüfen ayni oluyorrdu icimden geciyorduu bizim yazimizz galiba ayni diyee ama eninde sonundaa gitti yani dostum satti beni onu sevdigimi diyemeden

0|0
    0|0
  • Demedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çook sevdiğim bir cümle var bunları hissediyorsam zaten o eskimemişki ve ayrıca bir şeyler paylaştığın kişiye eski demek de tuhaf özel olanlar şimdi çöp mü oldu?.. bence insan kendisini basitleştiriyor.. bitmiş şeyin arkasından konuşmakta öyle bence..

0|0
    0|0
  • KARSlastık ama sevgilim yanımdaydı goz ucuyla baktım sadce :)

0|0
    0|0
  • Tesadüf yok :D eski sevgilimle konuştuk buluşcaktık bile biz :D:D Yaa uzun zaman oldu bir ara görüşelim falan dedik. :D

0|0
    0|0
  • Aynı sitedeyiz karşılaşmamak mümkün mü !

0|0
    0|0
  • olsalardı belki karşılaşabilirdik

0|0
    0|0
  • Olsa derdim :).

0|0
    0|0
  • çok karşılaşdım...ama konuşmam..beni ilgilendirmiyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...