Benden iyisini bulamıycaksın diyen sevgiliye...

hemen hemen herkes duymuştur bu sözü. Karşı tarafın gereksiz bir özgüveni olarak görülsede çoğu zaman haksız çıkıyorlar hatta daha iyilerine bile denk gelmişsinizdir :)

benden iyisini bulamıycaksın dedi bana, benimse cevabım şu oldu?

-- İnşallah , amacım o zaten..

sizinde buna benzer cevaplarınız var mı? sorulsa veya soruldugunda ne dersinizi ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesten iyisi muhakkak vardır fakat bazen birinden öyle sevgi ilgi ve saygı görürsünüz ki işte o kişiden ayrıldıysanız o an bunu söylerken kendini meth etmiyor aslında sadece size göstermiş olduğu ilgiyi ve sevgiyi kimse sana veremeyecek demek istemiş oluyor. Özgüven değil bilakis karşı tarafa ne yaşattığını bilmek denir buna.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Gelen gideni hep aratır ama bu bir gercek

0|0
    0|0
  • Baba Oğul ve Kutsal ruh adına tanrı seni affetsin derim rahip kıyafetimin kapşonunu çeker başıma döner arkamı uzaklaşırım :D

0|0
    0|0
  • Benim senle isim yok Ben samdaki kayisiyi ariyorum de=)

0|0
    0|0
  • Senden iyisine layığım diyip tekme atmak lazım :) başlığa cevap verdim..

1|0
    0|0

• bu sözü genelde bayanlar söyler :)çok duydum .hatta seni benim kadar kimse sevmez sözünüde söylerler..

0|0
    0|0
  • pek de etkileyici bir cevap olmamış,çok sıradan.

0|0
    0|0
  • Benden iyisi bulunmaz bu bir gerçek.

0|0
    0|0
  • S..gt derdım ne diyesem senı küçük gören böbürlenenlerle iim olmaz ona mı bağlı hayat

0|0
    0|0
  • boş konuşuyor derdim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu bayanlar söyler söylemişliğim yok ama komiktir bu cümle... erkeklerde genelde şu cümleyi kurar ; eminim karşına benden çok daha iyi seni mutlu edecek biri çıkacaktır :D yaa bırakın işte ayrıldınız bitti kabul edin :D

0|0
    0|0
  • -Benden daha iyisini bulamıycaksın

-Evet daha iyisini değil çok çok iyisini bulacağım

0|0
    0|0
  • iyi olsan yanında dururdum

0|0
    0|0
  • "He yavrum he he öyle he" derdim ben..

0|0
    0|0
Yükleniyor...