Arkadaşlarınızı neye göre seçersiniz?

Evet arkadaşlarınızı neye göre seçersiniz ? sizin için onlarda olması gereken şeyler nelerdir ?

Aslında ankette ekleyecektim ama çok kısıtlamak istemedim :D

Hayal dünyanızı daraltmak istemedim sagdfasd

Evet anlatın bakalım , arkadaşlarınızı seçerken nelere dikkat edersiniz sizin için neler önemlidir neler olmazsa olmazınızdır ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu şeyin birbiriyle bağlantısı var mesela birisi eksik olsa her şey eksik gibi oluyor, ilk önce güvenebileceğim yani canım sıkıldı diyelim buluştuğumda rahatlıkla derdimi anlatabileceğim birisi olmalı içinde art niyet olmamalı, kıskanç olmamalı özellikle kıskanç insanları hiç sevmem aslında ben arkadaşlığa değil dostluğa önem veririm ve dostum olan birisiyle de zaten çoğu şeyi paylaşırım bu yüzden kıskanç insanlarla asla bir araya gelemem, yerine göre davranmasını bilmeli çünkü bir yere gittiğimizde arkadaşımdan bende sorumlu oluyorum mesela bir gün arkadaşımın babasının vakti dolmuş cenaze evine gittik orada rahat rahat hareketler yapıp beni utandırmıştı, gözü biraz doymuş olmalı görmüş olmalı mesela sevgilimle buluştuğumda ona yada yanındaki kıza saçma bir hareket yapmaması lazım, bir dediği 1 sene sonra söylediği lafa tutacak adam olsun çünkü yalanını yakalarsam artık güvensizlik başar, aslında böyle bir arkadaşım oldu inanılmaz ama adamın ihtiyacı varken para verdiğimde yok dedi ödeyemem diye halbuki ben borç vermiyordum çok gururluydu baya delikanlı bir çocuktu bazı sebeplerden dolayı görüşemiyoruz bu saydıklarımı bazı insanlarda gördüm inan kaç senelik olursa olsun bunlardan birisi olmayınca insan soğuyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Pek çok kriter var. En önemlisi Kafa yapısı, kendini geliştirmişlik, toplumda biryerlere gelmiş olmalı, sonra ortak yönlerimiz, Bakımlılık, nezaket, gibi uyuşacağımız pek çok şeyin olması gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Üslubundaki samimiyeti tartarım, çevresindeki diğer insanlarla olan ilişkilerine bakarım. Herkese farklı davranan bir "bukalemun" tespit edildiyse o iş olmaz, herkese karşı aynı "o"yu görmeliyim ki güveneyim. Samimiyet ve duruluk birinci basamak. Ağzının çok iyi laf yapıyor olması şart değil, "geyik" ve twitter'larda görüldüğü türden "laf cambazlığı" istemem, hele hele gereksiz ironiler hiç. Bir geveze olmasın ama ağzını açtığı an başkasına laf bırakmayacak kadar dolu dolu konuşabilsin (Yani olabildiğince). Nerede nasıl davranılacağını öğrenmiş olsun. "Uçarılık"la özgürlüğü bir sanmasın, ayakları yere bassın. Her şeyden az az bir şeyler kapsın, mozaik olsun, gerisi kendiliğinden geliyor zaten

1|0
    0|0
  • Kafa dengi olmalı,anlayışı kıt olmamalı.

3|1
    0|1
  • mesafesıne hassasıyetıne manevıyatına kişiligine dikkat etmeli benim ona dur dememe gerek bırakmamalı hatalarımda bunu bana benı ıncıltmeden anlatmalı cunku ben dayanam uyarmak ve anlatmak benım görevım bunlar olduktan sonra zaten o benım gercek arkadasımdır harıcınde arkadas cok bugun kıme baksan herkes herkesın kankası kunkası olmus arkadas olmak okadar kolay degıl kardesınle kardes olamıyorsun yerı gelıyor oyuzden sanırım hepımız kankayız

1|0
    0|0
  • Cok pimpirikli olmamali:) bide bos konusmuyacak,halden anlicak,kiz gibi tirip atmiyacak falanlar filanlar :))

1|0
    0|0
  • kazma olmasın, arayınca ulaşılsın, devamlı arandığı halde 1 kere arayıp ne yapıyorsun lan öldün mü kaldın mı demeyen adamla 1000 tane ortak yönümüz ilgi alanımız olsa ne fayda.

vefalı olsun yeter.

1|0
    0|0
  • Adam olsun yeter.

1|0
    0|0
  • adam olsn sadık olsn yeter

1|0
    0|0
  • çıkarcı menfaatçi olmasın dürüst bir insan olsun bunlar öncelikli

1|0
    0|0
  • Neşeli oldugu sürece sıkıntı yok .Birde en üstteki benim soruya gelip fikrini beyan et iyi olur

1|0
    0|1
  • benim için kötü zamanınmda yanımada olsun beni satmasın benim param için yanımda olmasın yeter!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Konuşkan olması önemli sus pus insanlarla arkadaş olamam.Seviyeli olması ve sınırını nerde duracağını bilmesi önemli.Sır tutabilmeli.Güven vermeli.Yalan söylememeli.

2|1
    0|0
  • vefa samimiyet

1|0
    0|0
  • Dürüst ve eğlenceli olmaları lazım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...