Siz olsanız ne yaparsınız?

Biriyle tanıştınız diyelim, Çok fazla tanımıyorsunuz, hakkında bişey bilmiyosunuz ama unutamadığı ve kendisinde iz bırakan bi sevgilisinin oldugunu duydunuz.. Ne yaparsınız ? Onunla ciddi bişey düşünmekten vazgeçer misiniz ? Yoksa bunu anlayışla mı karşılarsınız?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin bir açıklaması vardır ...dinlerim karar veririm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• benim başıma geldi .tanıdığım bir kız arkadaşıma söyledim hoşlandığımı .ikisi çok yakın arkadaşlardı .unutamadığı çok sevfiği bir sevgilisi olduğunu söyledi kendisi .hayatında başka biri olsun istemediğini iletti .bende üzerrine gtmedim .gönlü hala başkasında olan bir kızın gönlünü kazanmak çok zordur .ve mutlu olmamız çok zor olduğu için bir daha görüşmek istemedim .

0|0
    0|0
  • Beynini yıkarım onun beee, eski mesli hiç bir şey hatırlamaz vala.

0|0
    0|0
  • b.ö. ve b.s. diye ikiye ayırırım karşıdakini... benden önce ne yaptıysa geçmişte kalmıştır...

0|0
    0|0
  • eskiden tv de salyangoz bilmem neysinden yapilmis elissa mi ne oyle bir krem reklami vardi ameliyat izlerini bile siliyormus belki gonul izlerini de siler denemek lazim

0|0
    0|0
  • Anlayışla karşılarım ama onu unutturmak için elimden geleni yaparım seviyorsam eğer zaten sevmiyorsam yanında işim ne ?

0|0
    0|0
  • Herkezin yaralari vardir mutlaka ! bunun cevabini en iyi kendisi verebilir diye dusunmekteyim..

0|0
    0|0
  • olabilir insanlık halidir ama ne düşündüğünün gelecek için aklında nelerin olduğunu oturup adam akıllı konuşurdum net cevap vermesini sağlardım

0|0
    0|0
  • gelir ks ye yazarım.

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
  • anlayışla karşılardım..

0|0
    0|0
  • yoo eşlik ederim onaa

0|0
    0|0
  • Tek kelime vazgeçerim.

0|0
    0|0
  • geçmişin izini unutturacak kadar iddialı bi olmak lazım.

0|0
    0|0
  • birlikte olmam, gecmisi lekeli..

0|0
    1|0
  • Kendi yoluma bakardım.

0|0
    0|0
  • kendisini çok fazla tanımadığım için kendimi olur olmaz duygulara sevk etmezdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim aklimda hep eski sevgilisi olurdu onu dusnuormu benim yanimdayken omu aklinda vs.

Hem o bosluktadir bosver

0|0
    0|0
  • derin bi yara izi bırakmış sevgililer unutulmaz,ben olsam vazgeçerdim

0|0
    0|0
  • Ben direkt adamı canından bezdiririm benden öncesini hatırlamaz bile neodan sonrası olur sadece:)

1|1
    0|0
  • herkesin hayatına iz bırakan birileri vardır muhakkak önemli olan o izi yeni bi izle kapatmaktır kafayı takarsam asla vazgeçmem ben.

0|1
    0|0
  • zaten tam tanimadigim biriyle ciddi dusunmemki ne vazgecmesi? unutamadigi eski bir sevgilisinin oldugunu dusunurum sadece. o kadar.

0|0
    0|0
  • Kafa ütüler anca uğraşamam.

0|1
    0|1
  • anlayışla karşılarım ben devam ederdim

0|0
    0|0
  • Anlayışla karşılardım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...