Siz olsaydınız ne yapardınız?

Uzun süren bir ilişkim var ciddi düşünüyoruz ama sevgilimin maddi durumundan dolayı evlenemiyoruz.belkide hiç evlenemeyeceğiz.bu sıralarda eskiden arkadaş olduğum birisi bana hislerini söyledi ve bende ona karşı hisler duymaya başladım ama sevgilimden ayrılmakta istemiyorum.bana karşı hisleri olan kişi bu şekilde görüşelim sonra kararını verirsin diyor.bense ona kafamın karışıklığından bahsettim şimdi benden uzaklaşıyor ve istemiyorsun beni diyor.ne yapmalıyım?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma, ama bana sanki sevgilinin maddi durumu iyi olmadigi icin, eski arkadasina yoneliyor gibisin.. Kime asik oldugunu kendin cozmen lazim, ama ikisini ayni anda yurutmek yanlis ve cirkin birseyy.. Hicteyse ikisine karsi acik ol, ve zaman iste...

Bir de sana tavsiyem, maddi duruma bu kadar takilma, beraber calisarak geciminizi saglayabilirsiniz, ilk baslarda tabi ki kolay olmaz, ama hersey fedakarlik ister, caba ister, evlilikte en buyuk fedakarliklari ister.. Sende calisirsin, belki yarim gun, bir katkida bulunursun, hem daha guzel gecinirsiniz hem kocanin yuku biraz olsun hafifler...

1|0
    1|0
    • evlenirsek çalışmya devam edicem zten de olay o değil.kendi yıllardır bana evlenmek için para ve iyi bir iş lazım diyor ve 3 ay daha 5 ay daha zaman istiyor sevdiğim için hep zaman veriyorum.şimdi bu çocuk çıktı karşıma iyi biri maddi olarakta iyi.artık evlenmek istiyorum,çocuk istiyorum.bu durumdan sıkıldım.ama sevgilimi üzmek istemiyorum,ondan başkasını sevmedim.

• :)sağol canım..teşekkürler.inşallah.

• Ewet maalesefki para hersey mavi ruzgar.22 yasindayken bnde senin gibi dusunuodum ikimiz calisiriz grciniriz die ama oyle olmuyo iste.hayatin gercekligini anladgnda kuru askin hicbir halta yaramadgnida anliyosun...erkegin ekonomik ozgurlugunun ollmasi sart...

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence sen ne istediğini tam olarak bilmiyor gibisin diye düşünüyorum. Eğer birini seviyorsan bir şeyleri ona göre planlamayı öğrenmelisin diyorum. Bu arada kendinle barışmayı ve seni neyin mutlu edip neyin etmediğini iyi netleştir derim. Eğer sorun sadece sevgilinin ekonomik durumuysa sende çalışmayı düşünebilirsin bu konuda kısa kurslar var alabileceğin. Böylece daha rahat ve mutlu olacağınıza inanıyorum.

0|0
    0|0
    • çalışırım da evlenmek için yeterli değilmiş.

• Erkek arkadaşı varken kızın aklını çelen tiplere ne küfürler ediyorum biliyor musun ?

0|0
    0|0
  • Yeni bir dalı tutana kadar eskisini bırakamayan maymunlardan olma bari. Başkasına karşı hisler uyanmışsa, zaten sevgilim dediğine bi his kalmışmı sor kendine. Adamı kandırma be. Severken de delikanlı olun, giderkende işte.

0|1
    0|0
    • kadın milletidir dersin hiç olmazsa böylesine.böyle erkeğe ne denir ya.az değil ki bu olay evlilik arifesinde ki kıza yazmak nedir.adam vuruyorlar bu memlekette bu yüzden.

• böylesiyle evlenmektense gitsin acısını çekerim daha iyi derim. Bunun sevgiliside 3 ay zırlar sonra susar. Sonra da şükreder, Allahım beni korudun diye:D

• aynı fikirdeyim

• bu eski sevgiliyi bu kadar kısa sürede nasıl unutmayı başarabiliyorsunuz hayret?

0|0
    0|0
  • sevgilisi olduunu bile bile bi kıza yavşayan adam yarın bigün evlenince elin karısına da gider hislerini açar.sonra da napıyım çok seviyorum der.seviyosun diye herşey meşru olamaz itirazım var

karşında kendini kontrol edemeyen ve göründüğü kadarıyla oldukça mezhebi geniş bi adam var.üstelik küstah.herşeyden önce bi adamın yapısına bakılır ne ayak diye.

sanıyorum bir an önce nikah masasına oturmak istediğin için karışık senin aklın.

folloş olmuş bi iş.sevgiline yazık olmuş.harcamışsın adamı

0|0
    0|0
  • sıkıntı ki ne sıkıntı ya maddiyat yokmu o maddiat

1|0
    0|0
  • Sıkıntı maddiyat ve en güzel örneği para göz bir kız

teşekkürler hayat bize gerçekleri en acı şekilde gösteriyorsun.

0|1
    0|1
  • bu nasıl bi kaşarlıktır ya

1|1
    0|0
    • super yorum

• tepkimizi gizlemeye gerek olmadığını düşündüm ;)

• Oof yaa tepkilerim belki biraz fazla, yani tabi ki biz senin durumunda degiliz, bize seni yargilamak dusmez, ama şu an iki erkegi bir arada yurutuyor gibi gozukuyorsun, ve birinin parasi bol diye, onunla evlenmek daha dogur diye dusunuyorsun, belki ikisinden de bir sure uzak durman lazim, bakalim kimi gercekten seviyorsun (bak KIMI dedim KIMIN PARASINI demedim)... Kafan cok karisik ve muhtemelen biz daha da karistirdik, sana gercekten bol sans diyorum, samimiyim, umarim dogru karari verirsin

• ya her gün sizden bi tane çıkıyor her gün de aynı cevabı veriyorum. sizden ne çok var ya bi bitmediniz yazık sizi sevgili diye yanında gezdirene boynunuz boş altına gitsin.

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun sana be ne biçim bi insansın sen yazık değilmi lan o adama evlenemiyosan ayrıl ondan sonra iş çevir tüh senin insanlığına...

0|0
    0|0
    • senelerdir onu bekliyorum

• tamam

• ekle beni istersen

• vay bea fakirlerin hep olan derdi :/ böyle manitam olmasın lan inş.

0|1
    0|0
  • Bu aklına giren kişi senin başka biri ile ilişkin olduğunu biliyormuydu hislerini söylerken?

0|0
    0|0
    • evet biliyordu.söyledim.ben her şeye rağmen seviyorum elimde değil dedi.görüşmesekte sevicem dedi.

• Allah yardimcin olsun ne diyim.

• amin sağolasın.hepimizn.

• valla sana birşey diyemem saygı duyarım ama o aklına giren lavukta zerre adamlık yok.

0|0
    0|0
  • geç ilkini boş ver bir kadının parasına güvenmekle çalışmasına güvenmekle evlilik olmaz bugün yürüse yarın yürümez yarin bir gün çocuğun olur eve bağlanırsın erkek dediğin zaman herşeye önceden hazırlar yapar ... zaman da neymiş bu zamana kadar göstermi yaptıklarını evlilik tek başına sevgiyle olmuyor akllı olun heleki bu devirle 1000 ve o civarlar alıp ta evlenmek zordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilin var eskıden senden hoslanan bırı tekrar acılıyor sende ona karsı bırseyler hıssedıyorsun maasallah

0|0
    0|0
  • hata yapma iyi duşün

0|0
    0|0
  • ne diyim bacım zor

0|0
    0|0
  • Cok fazla hissi davranma. Evlenmek bu, cocuk oyuncagi degil. Evini gecindiremeyen bir erkek hem mutsuz olur hemde mutsuz eder. Düzelme ihtimali yoksa yol yakinken dön derim.

0|0
    0|0
    • yol yakın değil işte uzun zamandan beri sevgilim ve ona alıştım.hep onla evlenme hayali kurdum ama bekliyorum

• aslinda 22 yasindayim, kayit yaparken yanlis oldu, belkide ben yokluk gormedigim icin boyle dusunuyor olabilirim, ama hayatin gerceklerini ogrenmek icin illa fakirlik gormeme gerek yok.. Ask ve para, iki farkli deger, hangisini daha degerli buldugun onemli... Ben bir omur sevmedigim biriyle bir tek parasi var diye yasayamam, yalniz acliktan olurum daha iyi, bu sozlerimde samimiyim.. Herkesin fikri farkli tabi, saygi duyarim

• ben kimseye git sevmedigin birisiyle sirf parasi icin evlen demiyorum, yanlis anlamayin hemen. Sadece ask karin doyurmuyor, bugünün yarini da var, aile icinde huzursuzluklarin büyük bir kismi maddi sikintilara dayali ve ben kendim bunu kendi ailemde yasadim diyorum. Kimse gelip bana asktan meskten bahsetmesin.

Yükleniyor...