İlişki içinde sınırsız olmak.

Arkadaşlar bazı sorularım olurcak

1.Yaşadığınız veya yaşayacağınız ilişkilerde nekadar cüretkarsınız?

2.Partnerinize yeterince ilgi gösteriyormusunuz ve onun istekelerini cevaplayabiliyormusunuz?

3.Eşim,Sevgilim,Partnerim vb kelimeler sizin için ne ifade ediyor?

4. İlişkilerinizdeki Evet'ler ve Hayır'lar nelerdir?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sorulara şıklara göre cevaplarsanız daha açıklayıcı olucaktır.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• 1. yeniliklere açığımdır, fakat bu adamın her isteğine boyun eğerim anlamına gelmez.

2. bugüne kadar hep öyle oldu. ilgi gösteririm. ama çok sıkmam.

3. eşim daha resmi, sevgilim daha romantik ve benimseyici, partnerim seks'i çağrıştırıyor.

4. o da bana kalsın :P

0|0
    0|0
    • Güzel cevaplar için sağol emin ol şu an yaptığımız kimilerine göre şimdilik cesaret ama umarım gelecekte yada yakın zamanda genel şeyler olacaktır.

Kızlar Ne Diyor 6

• Partner kelimesi berbatmış..

Herkesin sınırları kendi çapına göredir.

0|0
    0|1
    • Hayatında hiç partner kelimesini kullanmadınmı ? Partner Devamlılığı olmayan sadece o an yanında olan kişi işte " Bu benim partnerim bugünlük." gibi.

• hayır kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum ikli ilişkilerimde. NOKTA.

• sadece ilişkimde degil hayatımda da bir sınır vardır..

Herseyin dengeli ve ölçülü olması gerektigine inanırım..

Ona 'sevdigim' diyorum..sonra 'sözlüm'sonra 'nisanlım' sonra da 'eşim' diyebilmek için dua ediyorum..

0|0
    0|0
    • hayatta sınır derken neyi kastediyorsun anlamadım? Belki günlük yaşamında jarşına gelenelrden bahsediyorsundur. Sıralaman senin için güzel inşallah diğer yorumlarda seni doğru sözcükler ve cümleler ile görürüm :)

• sınırla ilgili soru sormussunuz bende cevapladım sadece ilişkimde degil hayatta da sınırlıyımdır.. Zaten ölçüsüz hiç bir seyin hayrı olmaz guzelliği olmaz.. Not evlenmeden tuketmeyin birşeyleri.. neden bunu dedim bilmiyorum içimden geldi

• Saygi olmali birbirinin dusuncesine saygi duymak gerekir her istediginede evet demem :) hersey yerine gore saati zamani olmali hayir olmaz dedigimde ustelemeli kendimden taviz asla vermem

0|0
    0|0
    • Tavizlerin senin geleceğinde fiziksel olarak sana ciddi bir zarar oluşturucaksa evet doğru sölüyorsun. Ama zaman kelimesi geniş bir kavram doğru an desek buna daha iyi olmazmı ?

• Olabilir.

• bence sinir olmamali deye dusunuyorum her seyin tadini bilmek yapmak iye zannimca .ama tabi neye bagli bakiyorr

0|0
    0|0
  • herseye evet demem mesafe olmalı

0|0
    0|0
  • Her istediğine evet demem ben. Mesafe Olucak herzaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1. Ne anlamda cüretkarlık ?

2. Sevdiğimi ilgisiz bırakmam istekleri benim yapıma ters değil ise yerine getiririm .

3. Eşim hayatımın anlamı , sevgilim hayatımın anlamı olmaya aday . Partnerim tabirini hiç kullanmadım bugüne kadar ne işe yarar fikrim yok .

4. Ne her şeye evet derim nede her şeye hayır .

0|0
    0|0
  • saygı mutlaka olmalı ve

eş istiyorsa eğer sınırlarda bir miktar zorlanabilir diyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...