Burada hiç kilo kayip eden var mi?

Ne denediysem olmuyor veya bir kaç hafta suruyor. Tum diyetleri uygulamisimdir ama problem : bogaz konusu.
30 kilo fazla ve bu saglimi mahvediyor sizce ne yapabilirim Lutfen yardim ediniz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyüşünü yap, öğünlerin arasına yulaf ekle. Süt ve yulaf adamı tok tutuyor. Besin değerleri ve lifli olması da ayrıca iyi. Sporcular bile kullanıyor yulafı. 30 kilo fazla olması gerçekten zor benim şu an 12 kilo falan fazla. Kış gelince hep böyle oluyor ya.

0|0
    0|0
    • Kaç senedir var bu kilolar ve artik çok agrilarim var dayanamiyorum..

• Bende stres = çikolata ve geç uyandigimda bile stres yapiyorum maalesef. Her gün kimse gelmez ki benimle denedim, en hazla 2 hafta sonra motivasyon bitiyor maalesef. Biktim ben sahsen çunku hem agrilarim var hemde kilolu insanlar dikkate alinmayan bir yerde yasiyoruz ve sirketde olsun magzada olsun insan bunaliyor bu kilolardan. Yazdigin için sagol ;)

• Rica ederim, zor valla ya ne diyeyim. Yaşın 25 üstüne çıkmadan elinden gelen eforu sarfetmeni tavsiye ederim. Zira 25den sonra bir şeyler yapmak hem zaman bakımından hem de fiziksel bakımdan biraz daha zor hale geliyor. İlk elden anlamış birisi olarak söylüyorum, bana tekrar yazmana gerek yok. İyi şanslar.

En İyi Kız Görüşü

• Herbalife ın dengeli kilo verme ürünlerini tavsiye ederim ben kullandım 3 ayda 12 kilo verdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• stres yapma yeter

0|0
    0|0
    • stres yapmadan yasanir mi stres yapip çikolata sonra full kilo

• o zaman kilo veremessin stres yapma sexs yap

• Kaç kilosun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1