Semih Kaya: Kötü Olduğum Konusunda Algı Yaratılmaya Çalışılıyor. Sizce gerçekten de böyle bir algı var mı?

Galatasaraylı Semih Kaya, "Önceki Astana maçında ayağım kaydı düştüm. Bu hata değildi. Ondan sonra algı oluşturulmaya başlandı. Bunlar herkesin başına gelebilir." dedi.
Astana ile Kazakistan'da oynanan maçta yaptığı hatanın hatırlatılması üzerine Semih Kaya, "Hata değildi, o günkü saha koşullarında bir karar aldım. Topa dönmeye çalıştım, ayağım kaydı. Bu bir hata değildi. Ondan sonra algı oluşturulmaya başlandı. Maç içinde bunlar herkesin başına gelebilir. Onun etkisinde değilim. Futbol yaşantımda böyle hatalar olacak. En aza indirgemek gerekiyor. Oynamaya başladığımdan beri basit bir hata yapıp, gole sebebiyet vermedim ama böyle bir algı var" dedi

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yavsak la bu herif. Ayakta zor duruyor, stoper ama ikili mucadelede yikiliyor, kuvvetli hicbir topcuyu bozamiyor, topla arasi kotu, pozisyon almasi yeterince iyi de degil.

Ee? Bu herif senelerdir iyilesecegine daha bile kotuye giderek nasil Galatasaray'da ilk on bir oynuyor?

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zaten kötüsün ne algı'sı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendini pique olarak mi görüyor acaba? Yaptığı hatalar bir değil iki değil

1|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak yanlış anlamasın art niyetle yorum yapmıyorum, bu sezonun başlangıcına kadar Türkiye'de en çok beğendiğim 2 defans oyuncusundan biri Serdar Aziz diğeri Semih Kaya'ydı ama şu an gözle görünen bir performans var bu performansa iyi denmesini beklemiyordur umarım.

1|0
    0|0
  • Kendi kalesine gol atmakta 10 numara :D

1|0
    0|0
  • Genç olduğu için gelecek beklenebilir kendisinden fakat erken havaya girdi. Henüz bir şey başarmışlığı yok.

1|0
    0|0
  • Onun kadar savruk, sakar, kontrolsuz bir defans görmedim. Bes milyon veren enayiler varken elden çıkarılması lazım.

1|0
    0|0
  • 2. Lig futbolcusu.

Beter ol gs.

1|0
    0|0
  • PTT 1. lig stoperi la bu anca konuşuyor böyle saçma bir futbolcu yok dünyada

1|0
    0|0
  • O deilde futboldan anlayan kiz cok heycanli :)

1|0
    0|0
  • semih kayanın G. saraydaki miadı dolmuştur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okadar para aliyorlar biraz dikkat:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...