"2015'in En İyi Sporcusu” sence kim?

Hangi sporcunun 2015 performansı ile gurur duydun?

• Arda Turan
    55% (1672)51% (1658)53% (3330)Oy Ver
  • Viktoria Zeynep Güneş
    12% (361)7% (243)10% (604)Oy Ver
  • Kenan Sofuoğlu
    24% (742)36% (1184)30% (1926)Oy Ver
  • Cedi Osman
    9% (269)6% (195)7% (464)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
43|114

En İyi Erkek Görüşü

• Adam dünya şampiyonu olmuş halâ Arda diyor millet!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 113

• Futbol, yüzme, motor sporları ve basketbol dallarında çıtanın en üst isimleri.

Hangisini seçsek diğerine haksızlık olur.

Arda desen " Barcelona " gibi bir takımda oynuyor.
    Kenan Sofuoğlu desen sayısız 1. likleri var.
    Zeynep 17 yaşında dünya rekoru kıran kızımız.
    Cedi 20 yaşında, Nba görmüş, Türk allstar..

Hepsi diyorum..

2|3
    0|1
    • aynen hacı en mantıklı yorumu yapmışsın.. anket çok saçma olmuş hepside çok iyi sporcu

• Kenan sofuoğlu..

2|6
    0|2
  • Elbette Kenan Sofuoğlu. Kendisi bebeğini kaybetmesine rağmen Superbıke motor şampiyonasını 1. olarak tamamlayarak göğsümüzü kabartmış birisi.

Arda Turan'da Barcellone gibi Dünya'nın en iyi takımına transfer olarak tüm Türkiye'yi yine sevindirmiş ve mutlu etmiş bir adam. Ama yılın en iyi sporcusu kesinlikle Sofuoğlu.

1|2
    0|1
  • Kenan sofuoğlu; evlat acısı yaşadı..
    ama adam yılmadı, bir zafer daha kazanıp dünya birincisi oldu..

1|2
    0|1
  • Kenan tabii ki. Allah'ına kurban onun. 1999'da Marmara Depremi'nde Adapazarı'ndaki evleri çöktü. Aile enkazdan sağ çıktı ama 15 komşuları öldü. Baba İrfan Sofuoğlu'nun motosiklet tamirciliğiyaptığı dükkanı da yıkıldı. Baba ve 3 oğlu 20 gün içinde dükkanı onardı. 3 kardeş babalarının teşvikiyle motosiklet yarışlarına girmeye başladı. 2001'deki Balkan Şampiyonası'nda Sinan birinci, Kenan ikinci, Bahattin üçüncü oldu.

Bahattin 2002'de otomobil kazasnıda, Sinan 2008'de İzmit Motosiklet Pisti'nde antrenman sırasında öldü. İki oğullarını kaybeden aile, artık Kenan'ın yarışmasını istemiyordu. Kenan aileyi ikna ekip pistlere döndü. Dünya şampiyonlukları kazanmaya başladı. Ama şanssızlıklar ailenin peşini bırakmak bilmiyordu. 2011'de baba 59 yaşında öldü. Çok geçmeden Sofuoğlu, 'elinde büyüdüm' dediği babaannesi Gülizar Sofuoğlu'nu kaybetti.

Kenan Sofuoğlu, menejeri Hollandalı Julia Looman ile 2014'te evlendi. 14 Mart'ta Hamza doğdu. 2 Mayıs'ta Alanya'da ailece tatil yaparlarken, binde bir görülen durum yine onun başına geldi ve 48 günlük Hamza, beyin kanaması geçirdi. 26 Temmuz 2015 tarihinde Hamza Sofuoğlu vefat etmiştir. Tüm aile bireyleri Cuma günü ölmüştür.

0|0
    0|0
  • Viktoriya Zeynep Güneş derim.. çünkü 17 yaşında ve başarısını kazanmış birisi.. arda turan futbolcu tamam spor yapıyor ama futbol spor olarak tam bir değil.. Kenan Sofuoğlu ise 2012 den bu yana bir başarısı olmadığından şu anda tamamen medyaya oynıyor.. Cedi Osman ise 20 yaşında ve şu anda ohio takımlarından birisinde forvet olarak oynıyor.. bence bu 4 ü arasında saygıyı ve başarıyı hak edicek 17 yaşındaki ukrayna asıllı TÜRK yüzücünün hakkı..

1|0
    0|1
    • ne arda turanlar gelir.. geçer ne kenanlar gelir geçer ne cedi osman gelir geçer.. ama tarihe adını yazdırmak herkese nasip değildir..

• @simulation sen halen spor bilgisi diyorsun ben neden 17 yaşındaki bir kızı seçtiğimi halen anlayamamışsın.. düşünsene ufacık yaşta türkiye rekoru elinde.. kimse kıramıyor.. kırılmazmı kırılır elbet ama bence bu ufak beden bunu yapıyorsa büyüdüğünde daha neler yapar.. kenan , arda cedi bunlarda sporcu ama ben olaya gerçekten Dünyada bizi gerçekten spor anlamında temsil eden diyorum olimpiyatlarda.. olimpiyatlarda futbol yok motor sporu yok.. bunuda göz önünde bulundurunuz.. azıcık geniş düşünürseniz olayı anlarsınız..

• İyide Kenan Sofuoğlu nun bugün bu konumda 4. Dünya şampiyonluğunu almasının tek sebebi yıllardır kaybetmediği şu azmi. 17-18 yaşlarında iken yamaha-cup ı kazanmıştı ki o yıl en büyük destekçisi olan rahmet olsun ağabeyi Bahattin Sofuoğlu'nu kaybetti. 19 yaşında Supersport-IDM'de 2. oldu. Hemde Türkiye'den neredeyse hiçbir desteği olmaksızın. Sofuoğlu na ilk sponsorluk yalnış hatırlamıyorsam 2006 senesinde verildi. Bilmiyorum motor sporları ile aranız nasıl fakat bugün yaptıkları bir antrenmanda bir takım lastik harcıyorlar. En kötü 1000-1500 lira demek bu. O günki şartlar da düşünüldüğünde bir motor tamircisinin oğlunun bunları başarabilmesi kendi azmi ve sabrı sayesindedir. Zeynep in başarısını kimse küçümsemiyor burada. Ben size şöyle söyleyeyim zamanında taekwondo yaptım. Cebinizden çıkan milyonlar olmuyor bu sporda. Ki günümüzde eğer başarılı bir sporcu iseniz devlet zaten gereken destesi her türlü şekilde veriyor. Aralarında bence kıyas yapmak hiçbir şekilde doğru değil.

• Bence Arda Turan
    Hem kişiliği hemde başarılması çok zor olan bir transfere imza attı. Ayrıca Türkiye' yi daha çok kitleye tanıtıyor.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Kenan Sofuoğlu. 4. şampiyonluğu Türkiye ye getirmenin yanı sıra onca üzüntüsünün arasında öğrencileri arasından birde avrupa şampiyonu çıkardı. Yine onlarca sporcuya destek verip özel olarak ilgileniyor. Son 10 yılın en iyi Türk sporcusu kim derseniz yine Kenan ağabey i söylerim. Daha nice şampiyonluklara inşallah..

0|0
    0|0
  • bence Arda Turan hem barcelonaya transferi hemde takimi avrupa kupalarina goturen oyuncularin basinda geliyo

0|1
    0|2
  • Kenan Sofuoğlu

1|3
    0|2
  • Şampiyon Kenan Sofuoğlu

0|0
    0|0
  • Tabiki zeynep güneş. Ülkemiz yüzme branşında adam akıllı altın madalya alamamış bir ülke. Ve ülkeye geldiği günden beri en az 4 altın madalyayı ülkemize kazandıran ve marşımızı bayrağımızı yarışlarda göndere çeken zeynep güneş en iyisi tabiki. Burdan bunu okursada başarılarının devamını diliyorum ve en yakın zamanda tanışmayı umud ediyorum...

1|0
    0|0
  • sanki dünyada sporda en ileri ülkeyiz. 80 milyonluk ülke olmamızın hakkını verircesine olimpiyatlarda bizim bir ilimizin nüfusu kadar nüfusa sahip ülkelere hiç madalya bırakmıyoruz gibi böyle bir ankete sadece türk sporcuların isminin yazılması çok enteresan. Daha da enteresanı böyle bir şeyi herhangi bir üyenin değil de senin yapman @ksBence neyse Tyson Fury bence yılın sporcusu bir çağı kapatıp yeni bir çağ açtı denilebilir adam için.

0|0
    0|0
  • Kenan Sofuoğlu tanıdığım en iyi insanlardan bir tanesidir. Sayısız ödüle sahip olmsına rağmen çok mütevazi ve efendi bir insandır. 2015 senesinin en iyi sporcusu Kenan Sofuoğlu'dur.

0|0
    0|0
  • Arda Turan bence

0|0
    0|0
  • Arda Turan aylardır sahalardan uzak. Sırf barçaya transfer oldu diye 2015 yılının en iyi Türk sporcusu olamaz.

2015 yılının en iyi Türk sporcusu; 2 kardeşini kazada, babasını kanserde, bu yıl da bebeğini beyin kanamasından kaybeden, yılmadan şampiyonluklar getiren Süpersport ustası Kenan Sofuoğludur.

0|1
    0|0
  • Arda Turan, bir Fenerbahçeli olarak.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Kenan Sofuoğlu.. Türk bayrağını motor sporlarında yıllardır 1. lik kürsüsünden dalgalandıran kim var? Yarış bittiğinde pistte TÜRK BAYRAĞI ile kim tur atıyor, o esnada milyonlarca insan O nu izlerken bizim insanımız da O nu gurur ve sevinç gözyaşları içerisinde izleyip takip ediyor.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Cedi Osman. :):

1|0
    1|1
  • Kenan abimiz tabiki ülkemizi çok gururlandirdi. Allah razı olsun.

0|1
    0|0
  • kenan sofuoğlu

0|0
    0|0
  • Abicim bu millet takım tutar gibi herşeyi tutuyoya uyız oluyorum evet arda öok başarılı milli gururumuz ama 3 kez dünya şampiyonu olmus kenan abiyi hiçmi görmüyonuz mille başarılar getirmiş ülkemize şu oylama sonuçlari bak biz bu yüzden ilerliyemiyoruz ( bnde gs li arda aşıgıyım ama oyum hak edene )

0|0
    0|0
  • Arda Turan'in Barcelonada oynamasi o kadar onemli degil, Kenan Sofuoglu'nun Dunya sampiyonu olmasinin yaninda...

0|0
    0|0
  • Arda Turan olmalı çünkü Barcelona gibi bir deve Ayhan Akman'la okey oynadığı zamandan gelmiş saygı duyulmalı

0|0
    0|0
  • Bence Kenan Sofuoğlu çünkü oğlunun ölümünün ardından çok büyük bir başarıya imza atttı milli gururumuz!

0|0
    0|0
  • İspanyada gururumuz olan Gerçek Galatasaraylı Arda sen adamsın!
    i.eurosport.com/.../1290722-27807271-1600-900.jpg

0|0
    0|0
  • Ben ardayı severim ama daha Barcelona da top bile oynamadan ne başarısı inşallah oynadığı zaman çok iyi olur. Ama Kenan Turkiyede çoğu kimsenin adını bile bilmediği bir sporda 4. Dünya Şampiyonluğunu elde etti. Yalnış duymadınız 4. Dünya Şampiyonluğu, Ve yaşadığı zorlukları da söylemeye gerek dahi yok isteyen araştırsın. Türk Bayrağını dünyanın heryerinden şerefle dalgalandirip, dünyanın bütün motor pistlerinde Milli Marşımızı Söyleten Kenan SOFUOĞLU...

0|0
    0|0
  • Kenan sofuoğlu

0|0
    0|0
  • Arda Turan genel olarak en çok takip edilen futboldur, Kenan Sofuoğlu'nun hakkı yenemez ama benim seçimim Arda oldu Zeynebi tanımıyorum bile.

0|0
    0|0
  • Alper potuk. adam dikine oynuyo

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    83

Kızlar Ne Diyor 42

• Arda 👍🏻

0|1
    0|0
  • Bayrampaşa'lı Arda Turan :) İlçenin iftihar kaynağı :)

0|0
    0|0
  • Kenan Sofuoğlu'nun hakkı yenmiş. Çocuğunu kaybettiği halde yılmadı adam.

0|0
    0|0
  • Bence bir

0|0
    0|0
  • Kenan sofuoğlu.

0|0
    0|0
  • Koca kafa

0|1
    0|0
  • Cedi Osman daha 20 yaşında genç hemde yakışıklı ayıptır söylemesi 😁

0|0
    0|0
  • Kenan Sofuoğlu

0|0
    0|0
  • Viktoria Zeynep Güneş

1|0
    0|0
  • Kenan Sofuoğlu ve Arda Turan

0|0
    0|0
  • Kenan Sofuoğlu

Hakkını veriyor adam, Her açıdan! :)

0|0
    0|0
  • Arda Turan

0|0
    0|0
  • Kenan ve Cedi arasında gittim geldim. Birisi bu yıl parladı, diğeri şampiyonluklarına yenisini ekledi...
    Duygusal yaklaştım affola, Kenan dedim.

0|0
    0|0
  • Bence Kenan Sofuoğlu

0|0
    0|0
  • Cedi Osman ask♡♡

0|0
    0|0
  • Kenan Sofuoğlu ama yanlışlıkla oyum adını şu an gördüğüm cedi osmana gitti :/

0|1
    0|0
  • Arda turan

0|0
    0|0
  • Arda Turan.

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam yazık bende kıza bastım oyu😃

0|0
    0|0
  • Arda Turan diyorum..

0|0
    0|0
  • Arda turan bence

0|0
    0|0
  • Kenan sofuoglu kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Murat boz

0|0
    0|0
  • arda oynamadı ki gurur duyalım :D

0|0
    0|1
  • Arda Turan

0|1
    0|0
  • kenan sofuoğlu evladını kaybettiği halde mücadelesine devam etti.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Kenan Sofuoğlu. 😎

0|1
    0|0
  • arda dedim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Victoria Zaynep Türkiye Yüzme branşında görmediği kadar başarı ve madalya gördü sayesinde

0|0
    0|0
  • Arda Turan

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...