Ailesini özleyen veya ailesinden nefret eden var mı aramızda ?

zaman , daha 4 sene önce çocuktuk onu öylesine özledim ki hiç kavga etmezdik , tartışmazdık , öyle iyi anlaşırdık ki biz abimle sanki kardeşten daha farklı daha öte bir bağımız vardı ona hiç toz kondurmazdım her şeyin iyisini hak ediyordu çünkü hep benim iyiliğim için çalışmıştı hep benim içindi yaptığı şeyler benim iyiliğim içindi , bense ona hiç bir şey veremedim bu hayatta o istemiyordu zaten ama ben ona karşı bir şeyler yapmak istiyorum çünkü onun eli her zaman üstümdeydi hala da öyle ama benim ona yaptığım bir küçük bir şey bir faydam bile yok bunun altında ezliyiorum onu çok özlüyorum her geçen gün hatta geçmeyen günler daha çok canımı acıtıyor tekrar onu görememekten korkuyorum korktukça büyüyor büyüyüor sığmıyor içime ben abimi yanımda bile özlüyorum doyamıyorum ona o eski yıllarımızı özlüyorum ne kadar da çabuk geçmiş ne kadar da küçükmüşüz hep yanımda olsun istiyorum fakat o da insan illa ki bir sevdiği olacak evlenecek bu beni korkutuyor ondan senelerce ayrı kalmak canımı yakıyor ama bir yandan da mutlu oluyorum birisi onu mutlu edecek diye... ben abimi paylaşamıyorum başkasıyla kabullenemiyorum çünkü o çok değerli benim için çok fazla şey yaptı bunları ona nasıl ödeyeceğim bilmiyorum... ben abimi her gün özlerken bazılarınız kardeşleri yanlarındayken onları sevmiyor ? yapmayın sonra her şey için geç kaldığınızda canınız yanar çok yanar sadece sizi yakmaz bu ateş herkesi yakar... kardeşini özleyen ailesini özleyen veya nefret eden var mı aramız da ?

Güncellemeler:
kızlarsoruyor halkı çok duyarlı

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Ailenin kıymetini öldüklerinde anlarsın,şimdi annen baban kardeşlerin yanında rahat sana batıyor olabilir.ama yarın öbür gün kaybettiğinde,kimsesiz hissedeceksin kendini,sanki ağacın dalları kırılmış gibi olacaksın.insanlar arasındayken bile yanlızlık duygusu kapalayacak seni,bana olanı anlatıyorum.ve gün gelicek rüyalarında bile görmek için Allaha yalvaracaksın,sevsende sevmesende Ana yüregi baba yüregi başkadır.

0|0
    0|0
  • çok şükür hergün beraberiz:)sana da Allah sabır versin ne diyeyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...