Siz olsaydınız evlenir miydiniz?

Erkekler annelerinin karakterini düşünsün, kızlar da babalarının karakterini düşünsün...Siz olsaydınız birebir aynı karaktere sahip anne/babanızın ikizi ile evlenir miydiniz?

0|0
21|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kuşak çatışması oluyor bizde.Cevap hayır.

1|0
    0|0
  • Onların ki gibi ölüme dek uzanan bir birliktelik isterim .

0|0
    0|0
  • Hayır...aradaki nesil farkı çok belirgin...Onların her halini hep örnek alırım..ama. bir üst kalite veya iyiliği hedeflerim. Aynısını yaşamaya kalksam hep yerimizde sayardık. İnsanlığı , teknolojinin, eğtimin gelişmesiyle insanların hayattaki beklentileri de değişiyor, Annem ve Babam iki kuru lokmaya ve başını sokacak bir deliğe razılarmış vaktinde birlikte yaşamak uğruna...Ben Yatlar katlarda yaşamayı tercih ediyorum ve beğendiği Zat-ı Muhteremlerde aynı şekilde.

0|0
    0|0
  • Oyle bır bayan bulsam bır saniye bile beklemezdim. En yakin karakterde birisini bulmam bile ne kadar zamanını aldı biliyor musun ?

Kolay degil annem gibi bır bayan bulmak.

Gozlerimi kapatıp bır saniye bile düşünmeden evlenebilecek kadar beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim çünkü annem ve babam bir çok konuda zıt düşüncedeler.

0|0
    0|0
  • Tabiki bu soruya ailesi ile anlaşabilen olumlu anlaşamayan olumsuz cevap verecektir. :D ben ise olmaz diyorum.

0|0
    0|0
  • hayır...

onlarda kusursuz sayılmazlar ama

törelerimiz gereği ((bizim en yakınımızdaki insanlar oldukları için)) görmezden geliyoruz ve kabulleniyoruz...

0|0
    0|0
  • hayır diyoum :)

0|0
    0|0
  • Ben olsam evlenemezdim iki zıt kutup gibiyiz..

0|0
    0|0
  • hayir diyorum.

0|0
    0|0
  • annemi uzaktan severim. kesinlikle hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• evet, keşke öylesini bulsam hatta.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Asla evlenmem çünkü ben evliliği boşanmak için ve aldatılmak için yapmam ömürlük imza atarım ,ne benden önce ölmesini isterim ne benden sonra başkasıyla evlenmesini.

0|0
    0|0
  • Annem ikizruhum gibidir olabilir ama babam olamaz babami cok sevsemde cok zit dusundugumuz konular var

0|0
    0|0
  • hayır evlenmek istemem babam dediğim dedik ben duygusal anlayışlı isterim

0|0
    0|0
  • Aşık olursam neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Ben evlenmem

0|0
    0|0
  • evlenmezdim.ikisi de birbirlerine çok zıt yöndeler ama güzel bişi var ki bu durumda bile evliliklerini 40 yıldır sürdürüyorlar:)onların didişmeleri artık o kadar tatlıki izlemek kaeyif veriyor bana:)))

0|0
    0|0
  • Babami cooook seviyorum, genelde kizlar babalari gibi bir erkek ister ama ben oyle dusunmedim nedense.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet, babam gibi bir tane daha erkeğin olduğunu bilsem gider kapısında yatardım hiç şüphesiz. Onun gibi sadık, onun gibi evini yuvasını çocuklarını düşünen,

0|0
    0|0
  • istemezdim

0|0
    0|0
  • Evlenmem.

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim

0|0
    0|0
  • hayır farklı bir karakter olsun bu kötü oldukları için değil farklı bir renk olsun

0|0
    0|0
  • asla evlenmezdım hemde asla

0|0
    0|0
  • cix istemem.

0|0
    0|0
  • babam gibi biriyle evlenecek isem aldatılmaya hazır olmalıyım. hayır yani.

0|0
    0|0
  • babam benim bu zamana kadar gördüğüm en iyi erkek aynından görsem bi saniye beklemezdim

0|0
    0|0
  • malesef hayir...babami cok sevsemde begenmedigim yonleri var...)

0|0
    0|0
  • Asla.

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim. Üstü kalsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...