Spor yapanlar bir bakabilir mi?

Evde dambılla spora baslicam vucut gelistrmek icin kac kg agirlignda dambil almaliyim?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 3 ile başlaya bilirsin sonra 5 felan arttır ama en fazla 10 çünkü 10 k, lodan sonrası bir süre sonra yağ yakımından ziyade kas yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Spor geçmişini bilmeden kemik yapını bilmeden ağırlık söylemek kadar saçma bişey yok ki
    Kaldırabildiğin ağırlığa göre değişir vücut geliştirmek istiyorsan maksimum 12 tekrar yapabildiğin ağırlığı 8 tekrar yaparak çalışakcasın 13 tekrar yapabiliyorsan ağırlık artıracaksın :)

0|0
    0|0
  • 3 kilo al onunla başka, zaten sonradan arttırısın duruma göre.

0|0
    0|0
  • Hafif kilolarla başlamalısın. 2 şer kilo çok bile gelir şimdi sana. İyice ısınmayı unutma. Bol protein al. Uyku düzeninin tam olmasına gayret et. Yük binen kaslar zorlanır ve hasar görür. Gece uyuduğunda vücudun hasar gören bu kasları onarmaya başlar ancak bu kez gelebilecek daha fazla ağırlığa karşı kendine daha iyi onarır. Bu da kasların gelişmesi demektir.

0|0
    0|0
  • En dusuk. Bayan oldugunuzuda varsayarsak. Bence programli olmali. Salona gidin. En azindan alisana kadar

0|0
    0|0
  • 3 kilo yeterli senin için...

0|0
    0|0
  • 2,5 yeter de artar bile kas yaparsın bu şekilde kadınlarda kas çokta hoş duran birşey değil (eğer zayıf isen)

0|0
    0|0
    • Zayifim 3 olsa fark eder mi ya da 2 kg

• Daha büyük kilolarla başlarsan daha çabuk yorulursun. Senin için önemli olan kolunun kalkıp inmesi ne kaldırdığın önemli değil yok ben pazu yapmak istiyorum dersen 2 ile başka her sette yarım kilo kadar arttır bir süre sonra 3 ile başka yarım kilo arttır öyle öyle kollarını kuvvetlendirip kaslarını büyütebilirsin

• 10 kg kadar yukselip dusurulebilen agiriiklar al

0|0
    0|0
  • 3 iyi fazla ağır çalışmamalısın

0|0
    0|0
  • falla bılemedım sımık

0|0
    0|0
  • 5 kg iyi senin için

0|0
    0|0