Ilşki bittikten sonra...

kız arkadaşınızla ayrıldınız ne yaptıysa kız arkadaşınız bitti diyip durdunuz problemlerinizin olduğunu ve bir ilşki yürütmek istemediğinizi söylediniz ,herşey yolunda giderken kız arkadaşınızı mutsuz ettiğiniziz düşünerek ayrılma kararı aldınız okadar çok üzdünüzki kız her gece mesaj attıp dön demesine rahmen dönmediniz yaa peki birgün okızın kıymetini anlayıp dönmek istermiydiniz?yoksa aynı sorunları kız arkadaşınıza yaşatacağınızı düşünüp tekrar ilşkiyi yaşatmayı göze alamazmıydınız?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• durumlara bağlı eger bu kız halen yalnız sa neden olmasın bir yolunu bulur pişman olduğumu iletir birlikte olurum ama eğer kız arkadaşım başka biriyle birlikteyse ve onu seviyorsa kesinlikle yanından bile geçmem tabi biraz yüzsüzlük olur ama bu durum birazda kız arkadaşımın ruh halini ilgilendiriyor diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • bir kız okadar yalvardıysa dönerim ölene kadar da severim öyle kızı

0|0
    0|0
  • link ve sonra ertesi güne uyanirim.

0|0
    0|0
  • eğer bu anlattıklarını yapan bi adam varsa söylenecek tek bi söz var da... neyse... bunca boş konuşan insan içinde susmak engel değil devrimdir deyip geçmek gerek

0|0
    0|0
  • ben dönmezdim yine aynı olaylar olur olmuyorsa zorlamamak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam bildiğin takmıyo ne düşünmesi ne dönmesi

0|0
    0|0
  • bnceee pısman olup sana gerı doenecek emın olll

0|0
    0|0
    • Allahmı söyletti canımm:(:(

• benimde dönen ilşkilerim oldu pişman olup gelmek istiyenler ama bu sanki daha farklı çünkü giderken ne olur telimi sil unutmaya çalış bende unutucam konuşarak mesaj atarak birbirimizi unutamayız çok zorlanıyorum aklımdasın merak ediyorum ama haber almamalıyız birbirimizden böylecede bibirimizi daha çabuk unuturuz dedi:(:(

• ya bak gor ılerde daha sakın dusuneceksınız ve pısman olcksınızz

Yükleniyor...