Çok dertliyim. Uyurgezerim. Acil yardım!

Üniversitede yurtta kalıyorum ve ranzanın üst katında yatıyorum. Fakat benim uyurgezerlik sorunum var küçüklüğümden beri. Eskiden o kadar sorun olmuyordu ama şimdi ranzadan dolayı sabah kalktığımda kollarım ya da bacaklarım morarmış oluyor. (şanslıysam) Ranzanın altı masa olduğu için üstünde kalıyorum. Şimdi minder döşedim yere sağsalim indiğim için artık kendimi başkalarının kapısının önünde yatarken buluyorum. Oda arkadaşım sorunlu kapıyı kitlememe izin vermiyor kendisi paranoyak yangın çıkarsa ne yaparız diyor. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kapıyı kitle olmadı tağın yanına korumalık yaptır millettin kapısında yatma kötü olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kendini bağlamayı dene :)

1|0
    0|0
  • kapiyi acik birakiyorum istersen gelebilirsin gizli :) :)

1|0
    0|0
  • arkadasını iceri kilitle sonra yurdu atese ver cayır cayır yansın pis mikrop :D

1|0
    0|0
  • senin hastalığının sebebini söylerim ama korkarsın diye ben korkuyorum mesaj atma durumu olsaydı söylerdim

0|0
    0|0
  • oda arkadaşı benim lan onun inanmayın yiyo hepinizi seni beni yiyo kapıyı kitliyom gece yine açıyo görüşcez senle sen bi gel odaya

0|0
    0|0
    • niye erkek adresi aldın lan amk

• oha korktum lan cidden sen misin

• benim amk

• Telkin, kuantum düşünce teknikleri, meditasyon. Uykumda uyanırım gezerim korkusu bile uyugezerliği tetikliyor bilinç altından. İnternette google'dan ciddi düzeyde kaynak bulabilirsin, doğru arama kelimeleri ile.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini yatağa bağla

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...