Takımınızla ilgili güzel anılarınız var mı?

Hangi takımı tutuyorsunuz...nezamandan beri...takımınızla ilgili güzel anılarınız var mı :)) ben Galatasaraylıyımm ...

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• +1905 GS +++

2|3
    0|0
  • Galatasaraylıyım kendimi bildiğimden beri

2002 senesinde komple full takım olarak bir balık restaurantında karşılaşmıştım

2|1
    0|0
  • GS tabiki başka takım tutulur mu?

2|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım, doğuştan fanatiğim evet sarı kırmızı gerçektende doğuştanım, ilk gittiğim maç 9 yaşımda karabük maçıydı maça 10 dk geç kalmıştım maça girer girmez gol atmıştık :) Saygılar artist :)

2|1
    0|0
  • galatasaraylıyım ve iyi anılarımı dersek şampiyon olduğumuzda antalya ışıklar caddesine gidiyoruz arabaları sallıyoruz her taraf sarı kırmızıya boyanıyo tezahüratlar falan ateşli ortam oluyo ya :D

2|1
    0|0
  • Fanatik beşiktaş taraftarıyım,Çarşı grubundanım..sevgilimi bile beşiktaş için bıraktıysam anla artık ne tür anılarım var bursayı inönüde merdivenlere kovalarken mi,fenerbahçe maçında 2004 te kadıköye 2 bin besiktaslıyla üstümüze fener altımıza beşiktas forması giyip beşiktas gool atınca fener formalarını çıkardığımızımı söylesem,say say bitmez bu hesap çarşıya uymaz hocam gel gör yaşa

0|0
    1|1
  • cimmm boooooooooooooooooooooooom...başka takım mı var

2|1
    0|0
  • Allaha çok şükür GALATASARAYLIYIM hayatımın anlamı sarı kırmızı. TEK AŞK GALATASARAY...

1|1
    0|0
  • takım tutmuyorum, futbolla ilgilenmiyorum...

1|1
    0|0
    • bende mac izlemem ama takim tutuyorum nedense :DD garip dimii :D

• sosyal baskı işte. toplum seni takım tutmaya zorluyor :) kendi açımdan bakarsam futbol biraz zaman kaybı. ama beni yanlış anlamayın aynı mantıkla populer kültür vb de çok takip etmiyorum :)

• Milli takımdan aşağısını tutmam

2|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım dün iddaa da yaktı beni ama bırakılmıyor işte

2|1
    0|0
  • Beşiktaş :)

1|1
    0|1
  • ben takım gol atınca kapıya yumruk atacak kadar çıldırıyorum bundan guzel anı mı olur :D

1|1
    0|0
  • baktım cevapzı kalmış burdan haykırayım dedim

GalataSarayyyyyyyyyyyy

1|1
    0|0
  • Beşikten mezara kadar Galatasaraylıyım Geçen sene kadıköydeki 2-2lik maçı kahvede izliyoruz. Yanımda Galatasaraylı birisi var. 1-0 oldu bişey yapmadık 2-0 oldu çeviririz bu maçı dedik. 2-1 oldu çılgınca bağırdık 2-2 oldu tanımadığım o Galatasaraylı ile birden sarıldık marşlar söylüyoruz. Goooool diye haykırıyoruz. Sonra son dakika frikik top Baroş'un ayağına geldi biz formaları çıkardık elimizde gol diye sallıyoruz. Ama gol olmadığını öğrenince birden yıkıldık :S

0|1
    0|0
  • Göztepe'liyim takımıma asla toz konduramamışımdır çok deplasmanlarınada gittim misal cumartesi akşamı konyaya akıyoruz ama takımım için karıyaka maçında joplandığımı bi karıyakalıyı linç edercesine hastanelik ettiğimizi hatırlarım Allah beni bu sevgiden mahrum etmesin...

0|0
    0|0
  • Beşiktaş şerefli ikincilikler

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe <3

0|0
    1|2
  • tek aşk galatasaray. :)

1|1
    0|0
  • Burası beşiktaş alayına gider...

0|0
    0|1
  • Valla ne yalan söyleyeyim dogdum dogalı kendi takımlarımı tutarım..

0|0
    0|0
  • rtabiki her zaman fener :D

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...