Evli erkeklerin gözü neden hep dışarda olur?

evli erkeklerin gözü neden dışar da olur elindeki ile neden yetinmez

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Genelleme yapman yanlış. İstatistik yapılsa %30-40ının gözü dısardadır. Rakam az degil hatta ciddi bir yüzde bununla beraber diger %60lık kesimi zan altında bırakmak hata olur. Soruya gelelim, kendini tanımayan insanlar onlar. Her insan evliligi başaramaz, aklı başında biri başaramayacagını bilir. Bu kadar mühim bi olayı dönemlik heyecanlarla basitleştirdikleri için yaşanıyor bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• maymun istahlilarda ondan her gulden bal almak isterler az gozluluk bence. elindekini ancak kaybedince yetinmeyi bilirler gec olunca akilsizlar. allah bildigi gibi yapsin onlari

0|1
    0|0
  • sadece evli erkeklerin değil bütün erkeklerin gözü dışardadır bunun nedeni de erkek bu yapar bilincinin aşılanmasından kaynaklanır,yaptığını bu cümleyle sindirir.seven insan erkekte olsa kızda olsa bakmaz ..! bu kadar basitt

1|0
    0|0
  • Karakteri oturmamış insanlar bilinçsiz evlilikler

0|0
    0|0
  • hep mi? her erkeği aynı kategoriye koymak yanlış olur. Bunun karaktersizi var,doymamışı var,olgunlaşmamışı var var da var yani...

0|0
    0|0
  • herkez aynı değil ya şimdilik en azndan ama ilerde artıcak gibi gözüküyo

0|0
    0|0
  • evde sıkılıyordur belki o yüzden disari cikmistir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu işin erkeği yada bayanı yok dostum, evli bir insan aldatma yoluna gidiyor sa yada düşünüyor sa karşı taraf kendini gözden geçirmelidir..

0|0
    0|0
  • Bilmem evlenmedim

0|0
    0|0
  • vallaha bizim çevremizde hiç öyle olan yok hatta çoluk çocuk sahibi olunup veliler onlara adar hayatlarını :)

1|0
    0|0
  • o icindeki kötülük dostum öyle bisey yok. evlilige karsi birisiyim ama ona ragmen bir gün o tip bisey olursa düzenimi bozani parcalarim.

0|0
    0|0
  • Bİlemezsin oda onların karaktersizliği.Yarın onlarında kızının başına gelir ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...