Söz Yüzüğü/Alyans Hakkında..

Bu yüzük konusunda birkaç sorum olacak..

Sevgilimle ilişkimizin 1. yılını dolduracağız ve sürpriz olarak yüzük takmak istiyor ve ciddiyetimin farkını göstermek istiyorum.

Daha önce o da istemişti bu yüzük konusunu.. Şimdi merak ettiğm:

Alyans ve Söz yüzüğünün farkı nedir?

İnternette baktığımda Alyans/Söz yüzükleri hep kızlara göre tasarlanmış, aslında her tarafında yüzükleri aynı olmak zorunda değil mi? Mesela kalpli bir yüzük alırsam, erkek tarafının yüzüğü ne olacak?

Bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim, pek bir şey bulamadım. Aklıma takıldı..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• alyans alıcaksın uyumlu onlar bayanınki süslü püslüyse erkeğin sade oluyo ama uyumu var yine de mesela link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Söz yüzüğü ince olur alyans kalın olur ama tabiykide aynı olmak zorunda değil kendi aranızda takacaksanız orta kalınlıkta herhangi bir yüzük olabilir..

0|0
    0|0
  • Alyansın çiftini alırsan biri taşlı,diyeri taşsız sade olur,erkeklerinki taşsız sade olandır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• alyans alacaksın işte çift olarak al. 2 si birbirine uyumlu oluyo.

0|0
    0|0
    • Ne yani tutup şunu:

lidyana.com/0-19-ct-pirlanta-bestas-alyans

alırsam kendimede almak zorunda kalıp, pırlanta mı takacağım? Saçmalık..?

• Hocam zaten ben bunu görüp kafama takıldığından sordum sen yine kafamdaki soruyla uyumsuz bir cevap vermişsin. Aynı olmak zorunda mı diyorum, çift olarak al diyorsun. Aşağıdakini çift olarak mı alcam diyorum.. Alınganlık yapmana gerek yok.

• ya çift almak demek aynısından 2 tane almakı demek değil sen bunu bilmiyosun ama aşağıda biliyomussun gibi bana laf söylüyosun. çift demek aynı yüzüğün birisi taşlı biri taşsız hali olur genelde.

• arasında fark yok hacım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...