Futsal oyunu bu kadar zor mu?

merhaba arkadaşlar bugün kapalı spor salonunda futsal müsabakalrını izledim. Herhalde salon futbolu anlamına geliyor.1 kaleci olmak üzere beşer kişiden oynadılar. Yalnız gördüğüm kadarıyla yorucu bir spormuş. Oyun bir de saha büyük olmadığı için sıkışıyor. İnsan nasıl yoruluyor bu oyunda anlamıyorum 1 saatlik oyunda? Ben halısahada eskiden 2 saat oynadığımı hatırlıyordum. Acaba saha zemini sert olduğu için mi insan orada yoruluyor? Meraktan sordum sadece?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ama futsal topu normal futbol topuna nazaran 4 kat daha ağırdır. o nedenle yorucu. Ayrica zemin ahşap olduğu için insanı yoruyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Basket deiğinde epi topu 48 dk ama ağzına ediliyor oyuncuların ki bu yüzden değisiklik çok fazla yapılıyor sahasıda küçük ama durduğun yerde bekleme şansın yoo sürekli hareket işte

0|1
    0|0
  • zemin sert o ayrı bir konu. bir de oyun sürekli ikili mücadele şeklinde geçiyor ve bu durum yoruyor. halı saha da sanki kaç kere ikili mücadeleye giriyorsun

0|0
    0|0
    • hayır anlamadın dediğimi ben maçları takip ettim dar alanda oyun sıkışıyor ve topu kaptırma riski yüksek hemen geri dönebiliyorsun mesafe uzun değil yani. Ve ikili mücadelere sert girmezsek bu kadar yorulmayız. Ben zaten sert futbolu sevmiyorum. Pasa dayalı futbol ama futsalda yapamıyorsun.

Yükleniyor...