Asla unutamam diyenler, acının dibine vuran başkasını sevemeyenler, şimdi nasıllar?

Soru çok net arkadaşlar. Aylarca acı çekmiştir bir çok insan, ben aşkı onda yaşadım daha sevemem demiştir, barışmak istesede reddedilmiştir. o kişi yanlış kişidir belki ama genede delice sevmiştir her yerde bir anı bırakmıştır. Bu acıları bir çok insan yaşamıştır ve dönüm noktasıdır hayatın bence.

Peki şimdi nasıllar bu acıları yaşayanlar, var mı bu durumda olanlar, unutanlar yada hala yaşayanlar.. ?

• Kendime bile şaşırdım, bir başkasıyla çok mutluyum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Unuttum gitti bende şaşırdım bu duruma özgürlük daha güzelmiş
    14% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Hala daha acısını yaşıyorum, geçmek üzere ama bununda farkındayım
    29% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Geçmiyor, geçmeyecekte berbat haldeyim.
    57% (4)0% (0)57% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
8|0

En İyi Kız Görüşü

• hiç kimse unutulmaz değil hiçbir acı ilk zamankı gibi acı vermez ınsana herseyın ılacı zaman

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gerçekten zman bazen ılaç olabılıyor herşeyı gerıde kaldıgına ınanıyosun ve arakana baktıgında ıse sadce üzüntüden başka bışı olmadıgını göruyosun şımdı ıse gulumseyerek anıyosun...derın bır soruydu :)

0|1
    0|0
    • evet bak bir süre sonra acılar geçiyor sadece üzüntü kalıyor ama umutta kalmıyor ya.. soru derindi çünkü konu oldukça derin. :)

• Unutmak ayrı bir boyut da; ben bir daha asla sevmem.

0|1
    0|0
    • aynısını bende diyorum, zaten bu yüzden hayatın dönüm noktası dedim çünkü insan büyüyor farklı bakıyor hayata

• Geçmiyor,geçicek gibide değil.İlk defa aşık olduğumu hissettim.Sevgili olmadık ama yinede unutulmuyor.1 sene olacak neredeyse ama hala onu ilk gördüğüm gibi her gördüğümde heyecanlanıyorum ve onu çok özlüyorum.İnsan birkaç defa sevebilir ama yalnız 1 kere aşık olur derler.Doğru galiba,kimseye ona hissettiğimi hissetmeyecekmişim gibi geliyor 1 yıl olmasına rağmen...

0|0
    0|0
    • çok zor bir durum, benzer de benimle. ben birlikteydim de ne oldu anılar daha çok yakıyor emin ol. keşke sadece sevseydim diyorum sevgilim olmasaydı diyorum en azından anılar olmazdı, onu hep iyi hatırlardım. ama zor çok zor. he günün birinde öyle biri çıkacakki hayatın değişecek buna emin ol. buna kısaca hayat diyoruz.

• Umarım öyle biri çıkar ve onu unutturur.Unutamamaktan korkuyorum çünkü.

• bir arkadaşım vardı tıpkı senin gibi, şu anda çok mutlu maşallah o bile böyle olacağını anlamazdım diyor. hayattan umudunu kesme.

• 1.5 yıl bi ilişkiden sonra 2 yıldır hala acısını çekiyorum .. tam unuttum diyorum hemen gösteriyor kendini bi şeklde çıkıyor karşıma . aramızda hala anlam veremediğim bi bağ var . sürekli konuşuyoruz . ne arkadaşız ne sevgili . onu hala çok seviyorum deliler gibi seviyorum ama unutmam en doğrusu biliyorum . keşke unutabilsem içimden onu atabilsem

0|0
    0|0
    • konuştukça unutamazsın o işi geç birkere ne yazık ki böyle. ama neden barışmıyorsun öyleyse ya hayat zaten kısa yarınımız garanti değil. bu şansı vermek zor olmasın. ne engel varsa sevgiden üstün olmasın.

• inş :) sende madem bu şekilde düşünüyorsun bence acılarıda uzaklaştır kendinden :)

• uzaklaşmaya çalışıyorum zaten ama anlık oluyor geliyor gitmek bilmiyor aklıma, zamanla artık olacak..

• kafam rahat cidden dert yok tasa yok karışan yok huzur bu

0|0
    0|0
    • oh ne iyi sevindim senin adına, ama kızlar daha da rahat unutuyor sanki be

• elbet çıkar hayat bu, umutlu olmak gerek.

• kesinlikle

• Gecmıyor,gecmeyecek gibi.cok kötüyüm.ama gececek biliyorum.biraz sabır

0|1
    0|0
  • Geçmiyor, geçmeyecekte berbat haldeyim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...