Arkadaşınız özel günleri unutsa?

mesela sevgiliniz doğum gününüzü , çıkma gününüzü, nişan yada evlilik yıldönümünü unuttu, hediye almadı yada kutlamadı. tepkiniz ne olur anlayışla karşılarmısınız?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir iki kere olur insanlık hali.Ama hep öyleyse kırılırım,kırıldığımıda belli ederim.Sonuçta telefona kaydetse o günleri alarmla telefon bile sana hatırlatır çok zor birşey değil.Mesele hediye falan değil unutması.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben bile hatırlamam ya sen ne diyorsun ya sorun etmem sanki onun sevgisini o günlerde hediye alışına kutlamasıyla göreceğim ayrıca bu günler çok saçma değil mi ya ya da bana mı öyle geliyor ? evlilk yıl dönümü , sevgililer çıkma günü vs filan o günü her yıl kutlayınca ne oluyor ? ilişkilerinde ki sevgi tavan mı yapıyor ? takmam böyle incik cincik şeyleri takanları da sevmem

0|1
    0|0
  • Ben de hep unutuyorum ya hiç sevmem özel günleri

0|1
    0|0
  • Hediye sorun değil hiç takılmam. Ama unutmak gibi bir luksu yok

0|1
    0|0
  • Umursamam ben

0|0
    0|0
  • ben unutmasini istemem unutursada kirildigimi belli ederim tabikide. hediye önemli degil

0|0
    0|0
  • ben hatirlarsam onada hatirlatirim.

0|0
    0|0
  • evet tabıkıı anlayıs gsterırıım unutmustur yada durumu musaıt degıldır kırılırım tamm bısler beklerım ama yınede bellı etmem

0|0
    0|0
  • hıc anlayısla karsılamam unutması deger vermedıgı anlamına gelır bol bol trıp atarım

0|0
    0|0
  • hayr tabı kı de anlayısla karsılamam. bı kere unutsa tamm da surek unutursa koyu kavga çıkartırım

0|0
    0|0
  • Hediye önemli değil ama kutlamazsa değersizliğimi anlar çeker giderim.

0|0
    0|0
  • valla ben hatırlamamki ondan bekleyeyim birşey demezdim

0|0
    0|0
  • olabilir yani unutabilir sorun etmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben özel günlere deger veren biriyim , hayatimdan silerim.Birde randevulara bir dk bile gec kalan olursa kovarim.

0|1
    0|0
  • umrumda olmazdı..zaten hiç kutlamadim bu günleri...

0|1
    0|0
  • Hatırlanması yeterli benim için hediye pek mühim değil.

0|1
    0|0
  • unutabilir insanlık hali

0|0
    0|0
Yükleniyor...