Yüzünüzü yıkmayı unuttuğunuz oluyor mu?

dürüstlük yine ön planda olsun lütfen :D yüzünüzü yıkmadan evden çıktığınız oluyo mu aa ben yüzümü yıkamamıştım diyo muydunuz? veya da evde yüzünüzü yıkamadan kahvaltıya oturup sonradan hatrladığınız :D

• Her sabah mutlaka yıkarım ben öyle gezemem :)
    61% (22)42% (13)52% (35)Oy Ver
  • Bi kaç kere yıkamayı unuttuğum oldu :)
    39% (14)58% (18)48% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
32|59

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 58

• Ben kafamı musluğun altına sokuyorum her sabah uyandığımda yoksa ayılamıyorum öyle bir ayıyım :D Otomatikman yıkanmış oluyor yüzümde :D

0|0
    0|0
  • Hiç unutmadım, unutmam.Ama bazen geç uyandığım zamanlar bilerek yüzümü yıkamıyorum..İşe gittiğimde iş yerinde yüzümü yıkıyorum..

0|1
    0|0
  • aşk olsun soruma bakmamışsın bile :(

2|0
    0|0
  • yüzüğünüzü diye okuyorum ya afsdgfjhg

0|0
    0|0
  • ölceğimi bilsem yine yıkarım emin ol , çıldırırım yerimde duramam üzerime toprak atsalar cıkar yüzümü yıkarım yıkarım yıkarız yıkarlar yıkarızz jalede jale öf be jale bu alemde tek tek tek bitane

1|0
    0|0
  • Bu tamamen robotik alışkanlıklardan biri benim için ve yüzümü yıkamadan uyanamıyorum diğer yandan. Ama değişik bir soru, tebrikler.

0|0
    0|0
  • kalkınca direk tuvalete giderin. unuttuğum yok gibi. unutursamda çok sonra aklıma gelir, gideceğim yere gitmiş olurum vs. neticede anaa unuttum la derim. fırsatını bulunca yıkarım.

0|0
    0|0
  • Hayır unutup yıkamadığım olmadı, hep kendi kendime aman ya ne gerek var yıkamaya deyip ben pas geçtim o işlemi:D

0|0
    0|0
  • unuttugum olmadı.. bilerek yıkamadıgım oldu.. emin olun kışın soguk havada uykudan yeni uyanmışım gözümü acamıyorum gidicem soguk suya elimi sokucamda yüzümü yıkıyacamda... hiç bana göre degil :D

0|0
    0|0
  • Zaten yüzümü yıkamayı sevmiyorum ben. Sabah sabah... Ama ellerimi kesin yıkarım iki kere.Önce varsa muz veya bir parça ekmek alıp yerim. Kahve yaparım. Sigarayla beraber kahveyi götürürüm. Sonra yüzümü yıkar, üstümü değiştirir ve kahvaltıya inerim.

0|0
    0|0
  • evden cıkmayacaksam oluyo veya gec cıkacaksam oluyo cıkmadan sac baş tarıyozya o ara yıkıyom

0|0
    0|0
  • yok unutmuyorum ztn kalkıyorum uykulu uykulu direk yıkıyorum gidiyo uyku

0|0
    0|0
  • Tazyikli suyla yıkarım

0|0
    0|0
  • bu nasıl nıck lan tahrık edıyor ınsanı

0|0
    2|0
  • tabikide hayır :D yüzümü yıkamazsam kendimi çok kötü hissediyorum, nedendir bilmem yüzümü yıkamazsam dünyadaki en pis insan sayıyorum kendimi. :D

0|0
    0|0
  • Ben sabah duş almadan evden çıkmam, ister haftaiçi olsun ister haftasonu.. O yüzden yüz yıkama alışkanlığım yok.

0|0
    0|0
  • hiç olmadı dicem

sonra düşünücem acaba diye

iyisimi 1 kere olmuştur diyim kendimden şüphem olmasın :)

0|0
    0|0
  • insanoğlunun unutmadığı ne varki onuda unutmasın,kopan parmağı diktirmek için hastaneye giden ama parmağı unutan birini duymuştum:)

0|0
    0|0
  • sabah kalktığımda yüzümü yıkamadan hiç birşey yapmam :)

0|0
    0|0
  • Diş fırçalamadan ve yüz yıkamadan çıkmam

0|0
    0|0
  • A: Her sabah mutlaka yıkarım ben öyle gezemem :)

0|0
    0|0
  • kalktığımda yaptığım ilk iştir yuz yıkama... :P pantol giymeden sokağa çıkmak gibi bir durum yaa düşünemiuorum bile :)

0|0
    0|0
  • Arada oluyo, çok nadirende olsa :)

0|0
    0|0
  • temizlik imandandır sözü bunu özetler :)

0|0
    0|0
  • imkansız gibi bişi her sabah mutlaka dişlerimi fırçalar yüzümü yıkar saçlarımı düzeltir öyle çıkarım bunları yapmadığım gün hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Genelde Unutmam Sabah Uyandığımda Dısardan eve geldiğimde ve gece yatmadan mutlaka yıkarım hastalık oldu heralde :D

0|0
    0|0
  • oda ne ki bikeresinde kıçımı yıkamayı unutmuşum

0|0
    0|0
  • O kadar da değil ben her sabah yıkarım. Sabah yıkamasam bile öğle veya kahvaltıya oturmadan önce mutlak el yüz yıkanır.

0|0
    0|0
  • Oyle bir olasılık yok, uyandığımda nerdeyim ben burası neresi dediğim için yüzümü yıkamadan kendime gelemiyorum.

0|0
    0|0
  • Yıkarım da kışın çok zor oluyor ya..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 32

• kahvaltıyı pek sevmem de kalkarsam yüzümü yıkamadan otururum uykum açılmasın diye te neden sonra yıkarım yüzümü.kendime gelince.

0|0
    0|0
  • Ben bazen yıkamıyorum.

0|0
    0|0
  • o soğuk su çarpacak yüzüme yoksa uyanamam.

0|0
    0|0
  • hiç yıkamadan gezmedim dürüstçe söylüyorum

0|0
    0|0
  • Unutmadım :)

0|0
    0|0
  • oluyo. üşeniyorum bazen unutmuyorum yani.akşam yıkamıştım yatmadan yeaa diyorum bırakıyorum lakjdslkasjd uykum açılmasın istediğimde bu ama.

0|2
    0|0
  • Yok ya hep yıkarım yüzümü elimi filan... Yoksa nasıl aydınlanırım, uyanırım, kendime gelirim... Pis pis olmaz...

0|0
    0|0
  • evettt oluyor bu arada nıckın degısık mıss :D

1|0
    0|0
  • hayır asla unutmam zaten bir eksıklık olur ınsanda yuzunu yıkamadıgı zaman

0|1
    0|0
  • Yüzümü yıkamaya vakit bulamadığım oluyor. Senede birkaç kez.

Onda da yüzümü sadece silip, gözlerimi ıslatıp siliyorum.

0|0
    0|0
  • asla unutmam uyandığımda ilk yüzümü yıkarım zaten :D:D

0|0
    0|0
  • aaa kız iyi hatırlattın ha :)

0|0
    0|0
  • mutlaka yıkarım tabiiki

0|1
    0|0
  • işe geç kaldığım zamanlarda genelde unutuyorum:)

0|1
    0|0
  • Unutulur mu o ya :O

0|1
    0|0
  • en unutmayacağım şey olsa gerek kalkar kalkmaz ilk yaptığım şey zaten yüz yıkamam 15dk sürüyo

0|0
    0|0
  • Asla ne dişlerim fırçalamadan nede yüzümü yıkamadan çıkamam :)

0|0
    0|0
  • hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Yıkayıp yıkamadığımı unuttuğum oluyor evet.

0|0
    0|0
  • imkansiz negret ederimde seninnickin cok sapikca olmus

0|0
    0|1
  • Her sabah mutlaka yıkarım ben öyle gezemem :)

0|0
    0|0
  • Belki hiç olmamıştır.. Uyanır uyanmaz yüzümü yıkarım.

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı genelde ilk yaptığım yüzümü yıkadıktan sonra dişlerimi fırçalamaktır

0|0
    0|0
  • unutmam

0|1
    0|0
  • ben mutfakta yıkadığımı bilirim :D ne pisim lan

0|0
    0|0
  • olmuyo çünkü cildim çok hassas sürmem gereken bir sürü şey var

0|0
    0|0
  • Ehh arada aceleden unuttuğum oluyor :D

0|0
    0|0
  • malesef bazen unutuyorum ve mecbur ıslak mendılle siliyorum

0|0
    0|0
  • Uyandigim gibi ilk banyoya giriyorum. Yüzümü yikamadan asla kendime gelemem.

0|0
    0|0
  • hayır unutmam:D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...