BÖYLE BİR GÖRÜNÜME EVDE SAHİP OLABİLİR MİYİM?

BÖYLE BİR GÖRÜNÜME EVDE SAHİP OLABİLİR MİYİM??
Arkdaşlar 1.70 boyundayım 55 kiloyum. göbeğim falan yok kendim evde çalışarak böyle bir görünüme sahip olmam mümkün mü? ne yapmam gerrekiyor?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün lakin sadece çalışmayla olmaz. Yediklerine de dikkat etmen gerek. Yapı bakımından kadınların kas oranı erkeklerin kas oranından daha az olduğu için bir kız için karın kası çıkarmak zor ve uğraş gerektiren bir çalışma gerektirecektir. Şeker, tuz ve hamuru hayatından çıkaracaksın. Yediklerine çok dikkat etmen gerek.

1|0
    0|0
    • başka nasıl beslenmem gerekiyor

• Çalışma+beslenme. Bunun için özel programlar var. Onlar hakkında bilgim yok. Onları bir spor hocasından alabilirsin.

• teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Eğer yapında müsaitse yaparsın, et balık ve tavuk bu 3ünden biri mutlaka menünde olsun. Şınav mekik ve fitness hareketleri ile birkaç ayda haftalık 4-5 gün çalışmayla ilerleme kaydedersin eğer bırakmadan devam edersen çalışmaya, sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben oluyorum kanka sen de yaparsın

0|0
    0|0
  • OLabilir tabiki neden olmasın.

0|0
    0|0
  • istersen olursun.

0|0
    0|0
  • belki kim bilir

0|0
    0|0
  • Mümkün değil.

Seninkiler sarkar.

0|0
    0|0
  • Olabilirsin cok abartsisi yok

0|0
    0|0
  • çok çalış

0|0
    0|0
  • Malesef canım :)

0|0
    0|0
  • O baklavalar vucut yag oranının azalması ile meydana çıkıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evde biraz zor olabilir spor salonuna gitmek yerine sporlara yönelebilirsin bu daha formda kalmanı sağlar zaten antrenörün sana yemek listesi verir eğer spor yapmak istemiyorum evde yapmak istiyorum dersende bir liste almalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...