Hergün çok ders çalışmam gerek, sevgilimle de aramızın açılmasını istemiyorum. İdare edemiyorum yardım edin!

Benim sorum şu. Ben liseden mezun oldum. Dershaneye gidiyorum ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. Sevgilim de var, sürekli onunla konuşmak mesajlaşmak istiyorum. O da istiyor. Dersler de çok ağır. Hergün çok ders çalışmam gerek, sevgilimle de aramızın açılmasını istemiyorum. İkisini birarada götürmeyi de denedim olmuyor. Kafayı yiyecek gibi oluyorum. Bana yardım edin :(

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben işte boşuna demiyorum son sene ve mezun senesinde sevgili yap-ma-yın. Yürümez tabi ders çalışıyosun çalışırken o gelıyo aklına, sürekli konuşmak istiyosun dimi ? Bence buna bi çözüm yolu bulun geleceğiniz çok çok önemli.

0|0
    0|0
    • Bende onu sormuştum zaten. Oldu bir kere. Çok seviyorum öyle böyle değil. Onunla yaşlanmaya hazırım. Ama geleceğimiz de önemli.

• O zaman eve gelince telefonda konuşun bi kez sonra çalışın, sonra uyumadan önce konuşun sürekli mesajlaşmayın bence

Kızlar Ne Diyor 3

• saatli calis ara verdiginde mesaj at ona da soyle oda oyle yapsin calisirken teli uzak tut bunu da soyle

0|0
    0|0
  • ders çalış bi kız gelir bi kız gider sene kaybetmenden onemli değil. onun bunu anlaması gerekli bence o kadarda abartmasın soyle.

0|0
    0|0
  • Bi 2-3 saat mesajlasmayın.Arayın birbirinizin sesini duyun.Her dakıka konusacak ne buluyorsunuz :)

0|0
    0|0
    • O zaman çok çok az iletişim kurarız. Babası an baskıcı, o da üniversiteye hazırlanıyor. Mesajlaşmak tek çaremiz :/

• Ben lise sona kadar telefon dahı almadım elime .Babam baskıcıydı.Baskıcı dediğin boyle olur.Yasınız küçük daha sanırım yani mesajlasmaya bu kadar onem verdiğinize göre.

• Ben 19, sevgilim 18. Yaşla mesaj atmanın ne alakası var anlamadım. Sadece gençler mesaj atar diye bir kural yok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...