Squat yapma ne kadar zamanda etkisini gösterir?

Squat yaparken hangi bölgeler ağrırsa işe yaradığını gösterir? Ve ne kadar zamanda yaparsak işe yarar

Güncellemeler:
Zayıfım squat yapmak kalçalarda işe yarar mı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak ve kalça yalniz onunda taktiği var belini kirmayasin dikkat et

0|0
    0|0
    • Taktik derken mesela ne?

• Bacaklarım kalınlaşabilir fazla olmamak şartıyla :D ama asıl yapmamın sebebi kalça için internette araştırdım biraz duruş pozisyonlarını felan ona göre yapmaya çalışıyorum günde 50 tane arttırarak yapıyorum 3. günün sonundada dinleniyorum sence doğru mu? Yoksa nasıl yapmalıyım yardımcı olabilir misin

• cancagill takip et beni instagramdan dm at ben sana haftalik antrenman programi gondercem

En İyi Kız Görüşü

• 1ay squat yaptim bacaklarim kaslandi ama genisledi popoda buyuyor bunlari bilerek yap bence sonradan pisman olma

0|0
    0|0
    • şu an iki gündür yapıyorum ve üst bacağım çok kötü ağrıyor sizdede öyle olmuş muydu daha sonrasında geçiyor mu ağrıları? Ama bacaklarım değilde popomun büyümesi için yapıyorım hangisi için daha etkili

• Haa bide sen ağrılıklı mı yapıyordun ağırlıksız mı

• Agirliksiz yapiyordum. rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalca ve bacagi etkiler ve 6 ayda degisimin farkedilir dogru antreman ve besleee ile

0|0
    0|0
    • 2 gündür yapıyorum üst bacağım çok ağrıyor baya ağrıyor yani zamanla geçer mi ağrısı? Ve ağrıması iyi bişey mi yoksa yanlış yaptığım bişeyleer varda onun için mi ağrıyor

• Yok agrir normaldir yenisin vucut alisir zamaanla

• Bir aya düzgün programla

0|0
    0|0
  • Squart nasil yapılıyor?

0|0
    0|0
  • sırtına birini alıp yaparsan 1 ayda taş gibi bacakların olur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim kizim yapiyor bir aydir. Biraz fark var simdilik.

0|0
    0|0
    • Nasıl bir programla yapıyor ve hangi bölgelerinde farklılıklar oldu

Yükleniyor...