Erkek bir kocamı yoksa limiti olmayan zenginlikmi

Kızlar sorum sizlere lütfen dürüst cevap verin.

düşünün bir sevgiliniz var çok zengin isteklerinizin üzerinde imkanlarınız var onu ölesiye seviyorsunuz oda çok seviyor. gün geliyor evlenmeye karar veriyorsunuz ve sevgiliniz size erkekliğinde problem olduğunu asla fiziksel bir birleşim olamayacağını itiraf ediyor. Fakat hesabını bilmediği zenginliğini ayağınızın altına seriyor. Aldatmamak kaydıyla evlenmenizi istiyor. evlenirmiydiniz yoksa sevginizden vazmıgeçerdiniz. özellikle cinsellik yaşamış bayanlardan dürüst cevap bekliyorum.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bunu bana baştan söylememiş bu ilk hata zaten... sevdiğim insanla her anlamda beraber olmak isterim evli biri olarak söylüyorum bunu... çok zengin olması gözümü boyamaz... evlilik çok başka birşey benim için,çok değerli... o yüzden böyle birşey olsa ayrılırdım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :S O ne be tıbben bi çözzümü yok mu mutlu evliliğin sırrı mutlu cinsel yaşam değil miydi :S dergiler öyle diyor.

0|0
    0|0
  • para

0|0
    0|0
    • tabiki beklentiler kişilerde farklılık gösterebiliyor. saygı duymak lazım. senin dünyanda erkeklere ihtiyaç yok galiba mı. şahsım adına konuşuyorum kadınsız vede cinsellik olmayan bir dünya düşünemiyorum...

• yo sevişmekten sıkıldım

• tatlım şimdi sıkıldın ama bunun depolaması yok biliyosun. Yarın duvarlarada tırmanabilirsin. veya ne kadar erkeksiz durabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...