Bir şekilde birinin hayatınızı kurtardığını düşünün. onun hakkında ne düşünür, neler hissedersiniz?

bir şekilde birinin hayatınızı kurtardığını düşünün. onun hakkında ne düşünür, neler hissedersiniz?

• Ne olur ne olmaz der yanımdan ayırmam (imdat çekici)
    20% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Muhakkak görüşürüm
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Karşı cins ise evlenebilirim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Dua ederim
    20% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
  • Kendimi borçlu hissederim
    60% (6)100% (2)66% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Minnettar olurum .Sürekli aynı ortamlarda bulunuyorsak dıyalogumuz olabilir ama değilse konusmak için çabalamam.Kendisi için dua da edebilirim.

1|1
    0|0
  • Dua ederim

0|1
    0|0
  • borçlu hiss ederm

1|1
    0|0
  • Kuru teşekür kafi.

0|1
    0|0
  • Muhakkak görüşürüm

0|0
    0|0
  • Kendimi borçlu hissederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç gerek yoktu der yoluma devam ederim. Şaka tabii :) Öyle bir durum olsa, hayatımın sonuna kadar o kişiye minnet duyarım.

1|1
    0|0
  • onun için dua ederdim insanlar onu kötü tanısalarda benim için iyilik yapmıştır

ona her aklıma geldiğinde dua ederdim

0|1
    0|0
  • Benim degilde zamaninda çok kişinin hayatini kurtarmişligim var böylede cankurtaran kimligine sahip bir adamım

0|1
    0|0
  • çok büyük olaylardan hatta ya öldürülecektim ya da öldürecektim gibi bir mevzuda kim tarafından ne tarafından ilahı bir güç müdür bilmiyorum birden olay kapandı gelip özürler dilendi helallikler istendi ve başka şehire gittiler. artık arkamı kim korudu ne yaptı hiçbir fikrim yok ama çok dua ediyorum açıkçası.

0|1
    0|0
  • Dediğini annem yaptı ama ben yine de sevemiyorum kendisini özel sebeplerden dolayı

0|1
    0|0
Yükleniyor...