Beyler iddada 3.5 alt 4 tane bulup toplam 2.00 oran oluyor zaten 1.20 1.15 falan 100 lira atıp 100 alıp zengin olabrmym?

Parayi bole katlama istiyorum en azından 10 bin lira falan bankaya atsam faiz gelse iyi olucak 😊 asgari ücret le ev alınmıyor bilionz

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 100 liralık oynayacaksan böyle garanti kuponlar daha mantıklı

0|0
    0|0
    • Yatiyor be abi en güvendiği m ms1 yatiyor ms1 oynamak bile riskli

• 4 tane kg var yapsam 100 atsam 600 lira falan veriyor ama oda banko değil biraz kar yapınca kg var yapsam biraz seri olmuş olur

• Sistem 345 e takildim bu ara

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 1.5 üst oyna daha garanti olmaz mı

0|0
    0|0
    • 15 üst çok götürdü beni ama sen ogle yap diosn öğle olsn veya ıy 1.5 alt yapiorm ama 1.5 üst de olr tabi sence bole zengin olabilrmi tm karimi 500 yaptıktan rahatladiktan sonra 100 100 atsam haftada 500 ayda 2 bin yapabilmek?

• Her oynadigin illa gelecek diye bir kural yok ben 1.05 ten yattigimi biliyorum o yüzden iddaa ya güvenme zengin olucam diye en büyük zenginlik sağlık tır helal kazanç tır

• onun yerine 1.5 üst oyna

0|0
    0|0
    • Abi gol atmiyorlar yha tövbe etik 1.5 üstü ne

• Aynen öğle 1 ileri 2 geri oluyor kazaninca gaza geliorm 😊 sen denedi nmi Olumsuz heralde

• arada hala oynarım ama zevk için arada bir iyi para gelir ziyafet çekersin ama genele bakarsan kaybettiğin paralar çok daha fazla olur

Yükleniyor...