Size kırılan sizinle konuşmayan bir bayana nasıl davranırsınız?

Diyelim ki bu bayanla arkadaşsınız duygusal olarak yakınlığınız var ama sevgili değilsiniz.bu bayan size herhangi bir sebepten dolayı kırılmış küsmüş.onun gönlünü alamamışsınız.küslüğünüz uzuyor.siz de barışmak istiyorsunuz ama sizin tarafınızdan özürdileme falan yok başka yollardan dolaylı şekilde onunla artık barışmak istediğinizi anlatmak istiyorsunuz ne yapardınız nasıl gönlünü alırdınız?laf atar mıydınız ortaya?anlasın diye anlaşılmak için?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• basta aramızdaki problemin kaynagını tespit eder daha sonra bu sorunla ilgili arada şakalarve onun haklı olduguna dair ufak ufak şımartmalar yaparım. daha sonrasında da artık bu küskünlüğün çok uzadıgını ve onu kaybetmenin yaşantımda çok büyük bir boşlugun oluşacagından bahsedip gönlünü alırım... Daha çok şey söylenip yapılabilir ama olayın özü bu o haklıdır hep :))

0|0
    0|0
    • Keşke o da bunu yapsa ne güzel yazmışsın.onu görmek ama konuşamamak..o kadar kötü bir duygu ki anlatamam.

• inşallah hersey istediğin gibi olur o yaşadıgı kötü duyguyu anlayabiliyorum.. ama sonuc olrak mehmet erdemin dediği gibi ''zaman herşeyi çözer şu beklemek olmasa'' hayırlı geceler dilerim..

• Teşekkür ederim güzel dileklerin için.amin inş.barışırız.

Erkekler Ne Diyor 5

• benim bi kankam vardi istee cok degeri vardi benim gözümdee kiz sonra canimi yaktii ! ve ben yinede özür diledim barisalim geri dedim ! güldü dedi senin aklina sokiyim sonra gelmisini gecmisini skyim dedim bak kardesimsin dedim sana yoksaa burda kayardim burda sktr git gereklesmeden dediklerim dedim sonra birde üstünee tokat yedim sorna o yerden ben gittim o gitmeden birdahada görmedimm

0|0
    0|0
  • direk gider çok uzattın laa hadi artık barışak derdim 2 espiri yapar bişi ısmarlardım

0|0
    0|0
  • Tenha bir yerde kolundan tuttugum gibi zorla dudagından öperdim isterse karşı koysun haha benim sevdiigim kadın bana küsemez:)

0|0
    0|0
  • Alttan alırdım onu bir yemeğe götürürdüm müsait zamanda gerisi birazda bende kalsın :)

0|0
    0|0
  • bend e konusmam bacımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hediye alabilrsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...