Kimseyle ne konuşmak,ne okula gitmek,ne de gülmek gelmiyor içimden sadece uyumak istiyorum :( ne yapmalıyım ?

2 hafta önce en yakın arkadaşımla kavga etmiştim çok yakın bir dostum hatta...bana güvenmedi,inanmadı bir konuda bende güvenmediği için ağzıma geleni saydım oda pişman oldu inanmadığı için bende ağzıma geleni söylediğim için sonra iş tatlıya bağlandı konuşuyoruz ama eskisi gibi içimden konuşmak gelmiyor oda bana karşı öyle hatta o daha çok soğuk duruyor sanki çevremizdeki insanlar küs müsünüz diye sormasınlar diye hala yanımda duruyormuş gibi hissediyorum haklı olmama rağmen olayı sineye çekip konuşuyorum ama o çok uzak duruyor o öyle durunca bende yakın durmuyorum kuru bir merhaba,sohbet,hoşbeş o kadar öyle olunca sıkılıyorum kendimi dışlanmış hissediyorum aynı üni.de ve aynı sınıftayız inanın derslere girmiyorum genel bir mutsuzluk var üstümde sürekli uyumak istiyorum uykumda da beni suçladığını görüyorum öyle gördükçe daha da kırılıyorum ne yapmalıyım ? bir uzman yardımı mı almalıyım ? 2 yıl önce panik atak tedavisi gördüm geçmişti ama geçen gün atak geldi üzüntüden midir sizce ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• gizli kullanıcı ilk yapman gereken bunu okuduğun an slow olmayan bir müzik açmak.

diğerinede gelincede artık unutman gerekli çünkü bu şekilde bir olaydan sonra sevgili dahi olsan barışamazsın. hatta şarkı olarak ilk önce emre kaya- teşekkürler i dinle ve onu suçla. çünkü sen haklıydın ve sana haksızlık yaptı ve sana o şekilde davranmaya hakkı yok . Ve artık sana slow şarkılar yasak <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • belki arkadaş çevrenden dolayıdır ve sürekli uyumak seni zayıf düşürmüş olabilir daha az uyumaya çalış ve tabiri yerindeyse kafa açmayan insanlarla gez dolaş hayatını yaşa...

0|0
    0|0
  • bak ya yok arkadaşıyla kavga etmiş falanda filan kusura bakma ama sana rahat batmış

sen ileride tımarhanelk olursun o zaman hayatındaki derde bak

annene babana yazık ...

0|0
    0|0
  • sadec ee uyu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...