Sen olsan ne yapardın?

Çok iyi bir iş teklifi aldın ama iş yerinin yaşadığın şehire 3 saat uzaklığı var Şöyle bir avantajın var İş yerine yakın bir yerde de evin var ama evde de kiracı oturuyor.

Soru 1: İş için hayatını değiştirmiydin?

Soru 2: İşi kabul ettiysen kiiracıyı evden çıkarır mıydın?

Güncellemeler:
Bekarsın ve ailenle yaşıyorsun:D

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• zor bir durum. kiracının durumu normal bir aileyse rica ederim .son ayki kiranızı istemıorm derim . iş için hayat dgeiştirilir. bi aile bi iş ikiside insan için önemli

0|1
    0|0
    • maddi sıkıntıları var ama çok iyi de bir iş buldum kararsızım

• Çok cüzi miktarda kiraya verdik o fiyatta başka bir ev bulabileceklerini sanmıyorum

• :(( anladım zor bi durum

Kızlar Ne Diyor 4

• Basar giderdim kiracıyı da çıkartırdım ki zaten ailemle yaşamıyorum ...

0|1
    0|0
  • Yazık ama o kiracılara kışın nasıl ev bulcaklar? Ailene söyle kirayı sen al başka bir ev tut.

0|1
    0|0
  • ailene bir ev al aile ile yaşamak zor osmanlı ordusu gibi evini işgal ediyolar :D benim düşüncem yani seninkini bilmem

0|0
    0|0
  • O zaman kiracıya senin şu an da yaşadığını öner. Kiracıda orda yaşasın sende orda yaşa. Beyin Bedava ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 - Evet

2 - Hayır

0|1
    0|0
  • 1 değiştiridim ve değiştiricem antalyadan alanyaya gidicem 2 evim olsa çıkarmam kendime başka ev tutarım kiradan gelen parayı kendi kiramı öderim

0|0
    0|0
    • giderim çünkü zaten bekarım ailemle yaşıyorum evim yok çalışıp kendi evimi almak için giderim

• giderim çünkü zaten bekarım ailemle yaşıyorum evim yok çalışıp kendi evimi almak için giderim

0|0
    0|0
  • Kış vakti kiracı çıkartılmaz ayıptır günahtır

yaz gelsin münasip bir dille durumu anlatıp rica edersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...