Clean bulk nedir nasıl yapılır?

bulk girdim ama biraz göbeğimde yaglanma oldu karın kasım kayboluyo gibi nasıl kaliteli yagsız kas kütlesi yaparım uzman arkadaşlar

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• şu sıra bende öyleyim hatta biraz daha yağlanmayı planlıyorum sonra diete gireceğim şu şekilde olacak asla şeker un tuz yağ kullanmayacağım enerji ihtiyacı için meyve sebze yiyeceğim her gün proteinin en saf halini tüketmeye çalışacağım yumurtanın beyazı tavuk gögsü veya yağsız et Fakat söylentiye göre ne yaparsak yapalım steroid olmadan çok parçalı görüntüye sahip olunmuyormuş Ben daha önce de parçalı görünmeye çalıştım kas kaybı yaşadım beslenmeye çok dikkat etmek gerek yoksa olmuyor

0|0
    0|0
    • beslenmeye dikkat bu sebeble diyette protein yükselir karbo düşer ayrıca bcca gibi glutamin amino whey gibi ek besinler kas kaybını önler aksine kaslarıda büyütür steroide karşıyım hatta kullanınca nasıl parçalı görünüyorlar yani yaglısın 1 yıl sonra parçalı kaslımı olucan

• ben şimdilik müsade istiyorum sen yaz yapabileceğim birşey olursa gelince devam ederim

• tamam hocam tşkler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bulk yağlanma yapar kardeşim. Tabi yaptığın spora oranla ve ölçek ile alırsan senin için daha iyi olur. Fakat bulk zayıf mesomorph kaslılar için yapılan bir dönemdir ve bu yüzden göbeğin çıktıysa kullanmayı kesmelisin bence kilon orantılı ise örneğin senin boyun 1.85 ve kilon 75 ise kullanmamalısın çünkü vücut kitle indeksin ile orantılı olmalıdır her zaman.

0|0
    0|0
    • ee nasıl kasları büyütücem peki

• Gozle gorulur etkisi var mı

• Zamana bırak etksini kolayca görürsün. Ama amino asitin kokusu çok kötüdür direk su ile iç.

• Her zaman akıl duygularına yön verir

0|0
    0|0
Yükleniyor...