İlluminati hakkında kaynaklar

illuminati ve masonlar örgütleri hakkında yazısal olarak bilgilenmek istiyorum sizin bildiğiniz internet kaynakları neler? ben sikkofield blogu okuyucusuyum ama biraz daha çok bilgilenmek istiyorum. yalnız öyle çizgi film falan örnekleri veren değil sağlam, geçmiş ve ailelerle ilgili kaynaklar arıyorum. yani özetle herkesin bildiğinden biraz daha fazla bilmek istiyorum böyle kaynaklar var mı?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• tuhaf tiplerle birlikte böyle kızları da sık görmeye başladım buralarda.şevkiim arttı

kızlar ilgi duymaz pek böyle şeylere ..

neyse Aytunç Aldındal var bu işlerin piri onu takip edebilirsin.

el atmışken bi de müştak baba diye biri var

sehat ahmet tan adında biri ilginç çekici çalışmaları var müştak baba hakkında..mutlak çeker ilgini..

bu iki konu hakkında da bazı çalışmaları olan oktan keleş adında bi adam var.bu da hoş bi adam gizemli işler sıkmıyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• benim derdim bana yeter onlarımı araştırıcam bide

0|0
    1|0
  • gelenler diye bir belgesel var hepsini anlatıyor.

0|2
    0|0
    • izledim. bunlar basit kalıyor bunları bende çözebiliyorum önemli olan deep net gibi kaynaklar.

• geberesiceler ! ! ! ! ! ! ! ! !

1|0
    0|0
  • dünyani bir irk bir bayrak bir din bir dil yapmak istiyorlarr

seytandan esir alinmislar seytana tapiyorlarr

23 numara kötügügün ve kaos numarasi

niye saniyon lady gaganin bu kadar parasi varr ? kulana seytan fisildiyorr dünya hakimiyeti istiyonmu diyee evet diyincee ruhu aliyorr

0|1
    0|0
  • Bende baya bir kynak var ama şu an telefondan gidigim icn istediklerini sana veremem. Butun bilgilrim bilgisayarda. Ama sana, gelenler blgselini onerbilirim.Buyuk ihtimalle izlemissindir onu.

0|0
    0|0
    • izlemek ne kelime ezberleyeceğim artık. bana deep net kaynaklar lazım referanssız olan. millet hala aydınlanma falan diyor 3 yıldır araştırmadayım bana kulaktan duyduklarını anlatıyorlar hala.

• Milyon kere sordular, bunları değil masonları bir araştır bak ne görücen , zaten bu tür şeylerin kaynagında masonluk gibi şeyler vardır para kazan zayıfı ez , sömür , katlıama göz yum güçü elinde tut mantıgı vs. vs.*et düşünmene deymezler

1|0
    0|0
    • mantalitelerinde "comsume obey die" olayı var okan bayülgen'in intro müziği gibi. bunları biliyorum zaten ben biraz daha derine inmek istiyorum işin deep net olayına.

• Pisligi fazla karıştırırsan pislige bulaşırsın özünümü istiyon yukarıda yazdım istersen birde özet geciyim

Dünya yahudilere gelmiştir.yahudilerden gelmeyen canlının buraya dikkat canlı yani sen ben, müslüman vs. yaşam hakkı yoktur cünkü canlılar onların malını gasp etmiştir.Ancak onlar köleligi kabul ederse" masonluk" yaşam hakkı tanınır bunlarda aralarında bölündüler mason,markscılar,illumanitu, gibi acımasız , sömürücü, zayıfı ez mantıgı işler onlarda uzakdur araştırma kendi doğrularını araş

• link buyur

0|0
    0|0
  • katılıcakmısın?

0|1
    0|0
  • Boşver Arkadasım başka ısın mı yok yahu.

0|0
    0|0
  • Kezban'ın İlluminati ile imtihanı

0|0
    0|1
  • herseyı ogrendın de onlar kaldı

0|2
    1|0
    • herşeyi öğrenmek gibi arzum yok öğrenmek istediğimi öğrenirim ben -ki bu konular da basit şeyler değil.

• muhahaha doğru diyosun panpa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...